Termoizolační antikondenzační nátěr Maxitherm

maxitherm

maxithermChytrý nátěr, který splňuje několik funkcí v jednom kbelíku. Dokáže samozřejmě dát krásnou a estetickou povrchovou úpravu zdem vašeho bytu. Široká škála barevných odstínů, snadné nanášení, velmi dlouhá životnost. Toto je ale obvyklé pro většinu barev a nátěrových hmot. Maxitherm je ale vyjímečný svými dalšími schopnostmi.

Termoizolační a protiplísňový účinek

Jak je již obsaženo v jeho názvu, jedná se o termoizolační nátěr, jehož hlavní funkcí je snížení tepelných ztrát, zajištění tepelné pohody při pobytu uvnitř budov a současně dosažení výrazné úspory finančních nákladů na vytápění. Vedle těchto výhod je stále více využíván pro vedlejší, ale neméně žádoucí efekt tohoto nátěru – antikondenzační a protiplísňový účinek.

Tvorba plísní na zdech

Nejčastější příčinou kondenzační vlhkosti resp. plísní na zdivu jsou tepelné mosty. Typickými místy jejich výskytu jsou rohy místností, spojnice zdí, překlady nad okny či okenní ostění. Aby likvidace plísní byla úspěšná a trvalá je nutné se tepelných mostů zbavit. Pokud plísně pouze postříkáte fungicidním prostředkem, tepelné mosty neodstraníte. Zeď bude stále vlhnout a plíseň se bude opakovaně v kratších či delších časových intervalech vracet.

Termoizolační nátěr Maxitherm ale působí jinak. Rovnoměrně rozkládá teplo po povrchu zdi a odstraňuje zmiňované tepelné mosty. Pokud zmizí tepelné mosty, zmizí vlhkost a s ní i karcinogenní plísně. Maxitherm odstraňuje příčinu plesnivění natrvalo a současně dlouhodobě chrání zeď.

Jednoduché použití nátěru Maxitherm

V případě, že zatím váháte, máme pro vás ještě jednu dobrou zprávu: Aplikace termoizolačního antikondenzačního nátěru Maxitherm je velmi jednoduchá. Veškeré práce v interiéru je možné provést svépomocí. Natíráte pouze ty stěny domu, kterými uniká teplo resp. na nichž kondenzuje vlhkost – většinou se jedná o obvodové zdi. Natírat příčky není nutné. Jak tedy postupujeme? Na zeď infikovanou plísněmi naneste nejprve speciální fungicidní penetraci určenou pod termoizolační nátěr, která zničí spóry a vlákna hub a plísní. Následně nanášíte na čistý, suchý, předem připravený podklad malířskou štětkou nebo válečkem v několika vrstvách termoizolační antikondenzační nátěr Maxitherm.

Praktické informace o termoizolačním nátěru

Nátěr se vyrábí v 5, 12 a 18 kg balení.  1 kg ošetříte cca 3 m2 zdiva ve třech vrstvách. Zajímavá je i příznivá cena nátěru – 1 m2 vychází okolo 130,- Kč. Navíc se vám tato investice vrátí v úsporách nákladů na vytápění.

Barevná škála zahrnuje 4 000 možných odstínů. Stačí tedy vybrat ten váš, koupit malířský váleček a s chutí se pustit do práce.

Antikondenzační termoizolační nátěr zakoupíte
na http://www.maxitherm.cz/

Věřte, že výsledek bude stát za to!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*