Hrát si, sportovat i tančit v pohodlí domova s Xbox 360 nebo playstation 3 .

herní konzole

herní konzoleHraní počítačových baví malé i velké. Stále populárnější jsou díky cenové dostupnosti i herní konzole připojené  ke klasické nebo HD televizi popřípadě monitoru. Pro zábavu na cestách nebo na dovolené slouží kapesní verze herních konzolí.

Mnoho her je přímo určených pro daný typ herní konzole. Oblíbené hry mají mnoho rozšiřujících verzí. Konzole většinou přehrávají i DVD a umožňují přístup na internet.

Zahrát si můžete nejenom adventury, akční střílečky nebo arkády. Můžete si zahrát klasické i méně známé logické hry v neokoukaném kabátu, jako jsou staré známé Monopoly, Tetris nebo variace na šachy. Existuje nepřeberné množství titulů sportovních her, strategií a stále populárních závodních her.

Herní konzole prochází stále vývojem a připravují se již konzole 8. generace. Uvidíme čím nás Misrosoft, Nintendo, Sony i jiní výrobci v blízké době překvapí.  Již více než deset let baví malé i velké hráče Nintendo, Playstation i Xbox. Nechybí samozřejmě časté inovace, rozšíření kapacity paměti i hry navazující na osvědčená vydání i zcela nové.    V současnosti se prodávájí herní konzole 7. generace. Patří mezi mě playstation 3 nebo Xbox 360.

Xbox 360

Microsoft představil herní konzoli Xbox 360 před několika lety. A nebylo to zcela bez problémů. Přesto si herní konzole zaslouží i mnoho pochval, například za design, speciální edice her určených jen pro tento typ konzole, online službu Xbox Live pro hraní přes internet nebo například možnost stahovat filmy.

V součastné době se prodává více verzí Xboxů, například Arcadem, Premium, Elite nebo Slim. Standartní edice Premium má 20 GB hard disk a hands set pro komunikaci mezi hráči v multiplayer nastavení.  Navíc můžete využít 4GB interní paměť například na stahování doplňků a rozšíření her, hudby a podobně. Nadstandardní edice Xbox 360 Elite má 120 GB harddisk a port HDMI pro připojení k HD TV. Xbox Slim je deisgnově zajímavý, tenčí, užší a tišší než předchozí verze. Kromě interní 4GB paměti a službou Xbox LIVE překvapí 5 USB porty,samostatným optickým výstupem  a kinect ready systémem. 

Velmi populární zvláště pro soupeření s rodinnými příslušníky nebo kamarády je Xbox 360 kinect. Hadrware umožňuje zapojit se hráčům více do děje a díky infračerveným kamerám ovládat hru v prostředí 3D vlastním tělem. Vyzkoušet si můžete domácí karaoke nebo jiné variace na taneční a hudební xbox hry. Můžete uspořádat zápasy v tenisu, baseballu nebo jiné sportovní disciplíně. Na výběr jsou i logické a rodinné hry pro jednoho nebo více hráčů.

Nejenom teenageři se pobaví s taneční hrou inspirovanou populárními High School Musical filmy. Hráči mohou díky hře High School Musical 3 tančit na známé písně ve filmovém prostředí High School společně se svými oblíbenými filmovými postavami. Během hraní si lze ještě také zpřístupnit nové písničky, postavy, oblečení a nejrůznější doplňky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*