Jak na prodej nemovitosti?

vykup nemovitosti

Většina lidí preferuje bydlení ve svém bytě či domě před bydlením v pronajatých prostorech. Po boomu odprodejů bytů, které byly v majetku měst a obcí, i po doznívající hypotéční krizi, která výrazně srazila cenu nemovitostí, se trh s realitami již ustálil.

vykup nemovitostiNení nad to vlastnit nemovitost v lukrativní vyhledávané lokalitě. Ceny odpovídajících bytů a domů se totiž mohou lišit v řádu desítek procent jenom díky zajímavému nebo naopak neatraktivnímu umístění v rámci jednoho města. Roli hraje i občanská vybavenost, zeleň v bezprostředním okolí a dopravní situace.

Mnoho lidí dává z různých důvodů přednost bydlení v hlavním městě. To je jeden z faktorů zodpovědných za vysoké ceny bytů v Praze, vyšších než je celorepublikový průměr. Mnoho lidí volí nákup nemovitosti jako investici či bezpečné uložení volných finančních prostředků. Zvlášť ve větších městech dům či byt na hodnotě s časem neztrácí, naopak. I přesto může být problém najít kupce, pokud chcete byt či dům prodat rychle a za dobrou cenu. Lidé se navíc bojí možnosti být podvedeni.

Lidé se rozhodnou pro prodej nemovitosti z nejrůznějších důvodů, například kvůli finanční tísni nebo proto, že se chtějí přestěhovat do jiného města či menšího nebo naopak většího bytu či domu. Lidé si zvykli hledat nemovitosti na prodej i prodávat nemovitosti prostřednictvím Internetu. Vložit si na k tomu určené stránky může samozřejmě i jednotlivec. Mnoho prodejů se samozřejmě realizuje přes realitní kanceláře. Pokud ale potřebujete rychle a bez zbytečného rizika prodat nemovitost, je tu ještě další možnost. Prodej lze realizovat díky firmě Ing. PETR MOUCHA – stavební, spol. s r.o. Nejedná se o realitní kancelář, ale o společnost zaměřenou především na stavbu a rekonstrukce půdních bytů, vestaveb, mezonetů a na vodohospodářské stavby. Dalším předmětem podnikání je výkup nemovitostí v Praze. Po stanovení tržní ceny nemovitosti stanovené ve spolupráci s nezávislými odborníky vám budou peníze obratem vyplaceny v hotovosti. Více informací najdete na webu vykupy-nemovitosti-praha.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*