Vybíráme pracovní pomůcky

pracovní oděvy

pracovní oděvyPro mnoho pracovních pozic jsou pracovní oděvy nezbytné. Vhodné pracovní oděvy ale ocení nejenom zaměstnanci, ale také kutilové. Mnoho typů oděvů označovaných jako pracovní se ale výborně hodí i pro sport, turistiku a pobyt v přírodě. Podobně to platí i pro kvalitní koženou pracovní obuv s membránou. V sortimentu specializované firmy s pracovními oděvy najdete i funkční a dobře vypadající volnočasovou obuv, softshelové bundy či vložky do bot.

Další součástí pracovního oblečení, které využijeme i v dílně a na zahradě, jsou i pracovní rukavice. Pevné rukavice chrání ruce před poraněním, zašpiněním i chladem. Pro použití doma a na zahradě se nejčastěji používají rukavice kožené či kombinované, případně rukavice textilní.

Mezi základní pracovní oděv, který je v rámci bezpečnosti práce nutné nosit v mnoha provozech, patří montérky. Podle použití i podmínek, ve kterých se bude pracovat lze vybrat zimní či letní montérkové kombinézy, soupravy nebo samostatné kalhoty a bundy, případně i kraťasy v pánském i dámském provedení. Většina pracovních oděvů obsahuje reflexní prvky pro zvýšení viditelnosti.

Samostatnou kapitolu pracovních oděvů tvoří speciální oděvy a pomůcky pro práci v extrémním prostředí. Tyto oděvy musí splňovat vysoké nároky dané normami. Do této kategorie patří třeba oděvy odolné vůči vysokým teplotám, oděvy protichemické, antistatické či voděodolné a také oblečení pro určité profese, jako je horník nebo svářeč..

Kde nakupovat pracovní oděvy?

Stejně jako nejrůznější jiné zboží, seženete i pracovní oděvy na Internetu. Ve specializovaném obchodě Bestafe najdete kvalitní pracovní oděvy a pracovní pomůcky renomovaných firem, za dobré ceny. S výběrem vám pomohou fotografie v dobrém rozlišení i detailní popisky.  V sortimentu nechybí ani ochranné pomůcky, jako jsou helmy, filtry a dýchací masky, ochranné štíty, kukly, ochrana sluchu nebo vybavení nutné pro výškové práce. V sortimentu najdete pracovní oděvy, obuv a pomůcky značek Australian Line, Black Knight, Canis, Ear, Lanex, Lux a dalších.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*