Pronájem bezúdržbového Eshopu.

eshop

eshopInternetový obchod je jednou z počítačových aplikací typu business-to-business (obchodník k obchodníkovi) popřípadě business-to-consumer (obchodník k zákazníkovi). Internetové obchody mohou nabízet nejrůznější druhy zboží i služeb. Velký rozvoj internetových obchodů nastal v České republice po roce 2000. Založení e-shopu je rychle se rozvíjejícím druhem podnikání. Na internetu nakupuje stále větší množství zákazníků. K nejsnadnějšímu způsobu založení e-shopu slouží jednoduché grafické šablony. Pokud ale chcete zákazníky opravdu zaujmout můžete si nechat vytvořit eshop profesionálně a na míru.

V E-shopu je důležité zboží nabídnout, k čemuž slouží většinou fotka zboží doplněná o co možná nejdetailnější popis. Na stránce lze většinou zboží filtrovat a vyhledávat podle názvu, popřípadě popisu. Pro přehlednost bývá zboží řazeno do kategorií a podkategorií. Důležité je, aby objednání zboží bylo snadné a rychlé, objednávkový formulář srozumitelný a nepříliš dlouhý. Dalšími službami eshopů jsou volba platby za zboží či služby, volba dopravy, záruční a pozáruční servis. Detailní informace o nabízeném zboží či službách jsou uloženy v databázi. Kvalitně vytvořený e-shop minimalizuje práci administrátora internetového obchodu při změnách v evidenci a popiscích nabízeného zboží, změně nabídky zboží, úpravy cen a podobně.

Pro ty kteří se rozhodli podnikat na internetu, je tu služba nabízející pronájem E-shopu za měsíční paušální poplatek. Pronájem eshopu je alternativou k vytvoření e-shopu. Můžete si zkusit plnou verzi internetového obchodu se všemi jeho funkcemi na 15 dní zdarma. Využít můžete i plnou technickou podporu, která je vám k dispozici od spuštění internetového obchodu i během jeho provozu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*