Užívejte si terasu celoročně se zastřešením SKYTRIUM

albixon terasa

Mrzí vás, že už nemůžete trávit večery při západu slunce na terase? A kdo vám brání? Počasí bylo překážkou v minulosti, ale s dnešními technologiemi už se nemusíte nechat omezovat. Stačí jen správné zastřešení, které vás v zimě ochrání a v létě dovolí pustit dovnitř sluníčko.

S řešením pro všechny milovníky venkovního posezení přišla společnost Albixon a.s., která se zabývá výrobou bazénů a zastřešení. SKYTRIUM, inovativní zastřešení terasy, je jejich vlastním výtvorem, na němž spolupracovali s předními architekty a designéry. V Česku nemá obdoby.

albixon terasa

Čím se SKYTRIUM tak liší od ostatních možností?

Na první pohled vzhledem. Nevzhledným konstrukcím je dávno konec, SKYTRIUM se vyrábí ve třech variantách, které sednou ke každému domu. Moderně minimalistický Art se hodí k novostavbám v podobném duchu, Mia je vhodná prakticky ke každému domu a elegantní křivky zaobleného Ria vypadají výborně u každé chaty. Avšak SKYTRIUM má ještě mnohem více využití. Je možné ho instalovat například jako zastřešení jídelního prostoru hotelu či restaurace, vířivky, zahradního nábytku.

Instalace je velmi jednoduchá, není potřeba ani stavební povolení. Stačí jedna nosná zeď, o niž se hliníková konstrukce opře. Předem je nezbytné vybrat si nejen jednu ze tří variant, ale také barvu a výplň. Používá se buď bezpečnostní sklo, nebo polykarbonát. Dokonce je možné specifikovat, zda potřebujete speciální vchod pro domácí mazlíčky.

V zimě zavřete, v létě pustíte dovnitř sluníčko

Naprosto unikátní vlastností je možnost otevřít třeba i celou stěnu. To jiné formy zastřešení terasy neumožňují. Za nepříznivého počasí necháte zavřeno a při svitu slunce si pustíte dovnitř příjemné paprsky.

Mimochodem pokud rádi pozorujete přírodní úkazy, zkuste si představit, jak úžasně by se pod proskleným zastřešením pozorovaly hvězdy nebo blesky při bouřce.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*