Malý prostor v jednotném stylu

Zařizování bydlení je zábavné a stresující zároveň. Zvlášť v případě, že byt není dispozičně přesně podle našich představ. I s tím si ale můžete poradit, když zvolíte nákup vhodného nábytku a použijete pár triků a vychytávek.

Vybrat nábytek, který by se vám líbil, hodil se do daných prostor a byl za přijatelnou cenu je někdy docela složité.  Pokud zařizujeme mástnost či byt od základu, je to možná jednodušší úkol než dokupovat nábytek do již částečně zařízených prostorů. Vše od komody po stůl v jednotném dekoru, nabízejí modulární systémy.

I v obchodě lze koupit nábytek, jehož kvalita není špatná, i když se to samozřejmě nedá srovnávat s výrobou na zakázku. Ideální je myslet už ve fázi nákupu nábytku na bytové doplňky a další vybavení prostoru. Dobře vypadají třeba dekorativní panely z grafoskla.

Zařizujeme malý byt

I malý byt může splňovat vše, co od pohodlného bydlení očekáváte. Samozřejmě se neobejdete bez základních kusů nábytku, sedačky, stolu a televizního stolku, postele a komody. S trochou šikovnosti a pár nápady to jistě půjde. Je dobré snažit se sdružit maximum funkcí do jednoho prostoru bez toho, aby prostor vypadal přeplácaně. Je vhodné volit světlý nábytek, klidně i v bílé barvě. Je také dobré omezit množství druhů materiálů a jejich dekorů. I v malém bytě jsou potřeba úložné prostory. Ideální je využít celou plochu i výšku stěny a zvolit vestavěné skříně. Službu udělají i stolky, které lze zvětšit v případě potřeby a které mohou dokonce sloužit i zárověň jako konferenční a jídelní.

Jak již bylo řečeno, je důležité udržet v malém prostoru jednotný styl. Je ideální vybrat nábytek podle potřeby v modulárním systému, kde najdete kusy, které se budou přesně hodit do vašich prostor.

Zde je malá ochutnávka v galerii obývacích stěn a modulárních systémů firmy Nábytek Magenta. Více informací najdete na http://www.nabytekmagenta.cz/nabytek/.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*