Brandnooz box listopad 2016

box listopad 2016

box listopad 2016Listopadový Brandnooz  box jsem očekávala jako předčasného Ježíška a doufala jsem, že v něm najdu několik vánočně laděných produktů. Při prvním otevření jsem byla nadšená, po důkladném prozkoumání jsem ale měla smíšené pocity. Potěšily mě produkty na pečení, protože peču často a ráda. Používám ovšem pouze máslo a vyhýbám se polotovarům, proto jsem dala stranou Heru máslovou i citronovou polevu. Cukr s mandlovou příchutí mě zaujal, ale po prozkoumání složení jsem byla nucena odložit i ten. V boxu naštěstí stále zbylo dost produktů, na jejichž vyzkoušení jsem se těšila. Jak to dopadlo?

Penam Pšeničná mouka hladká cukrárenská – známka 1

Hladká cukrárenská mouka byla láska na první pohled, dotyk i chuť. Právě hladkou pšeničkou mouku využívám při pečení nejvíce, a tak bylo od začátku jasno, že tahle nám ve spíži dlouho nevydrží. Na dotyk mi přišla ještě jemnější než běžné mouky a při zpracování se chovala přesně tak, jak by podle mého měla. Upekla jsem z ní několik druhů sušenek, všechny vyšly skvěle a já jsem mouku určitě nepoužila naposledy.

Penam Žitná mouka chlebová na tmavé pečivo – známka 1

Obě mouky v boxu mě ihned nadchly svým obalem a v obchodě by mě jistě zaujaly podobně. Žitnou chlebovou mouku běžně nepoužívám, proto jsem ocenila přiložený recept na žitné perníčky, který jsem se jala vyzkoušet. Ubrala jsem cukr, Heru nahradila máslem a výsledkem byly úžasné perníčky. Oceňuji také, že se s těstem naprosto skvěle pracovalo, protože při pečení cukroví není nic horšího než těsto, které neposlouchá, jak by mělo.

box listopad 2016

Jemča bylinný čaj nachlazení – známka 1

Čaje všeho druhu jsou pro mě nezbytný společník od podzimu až do jara, a to nejen při boji s nachlazením, ale hlavně pro zahřátí. Čaj proti nachlazení Jemča byl pro mě moc milým překvapením. Zda pomůže při nachlazení, posoudit nedokážu, rozhodně ale kombinace máty, lípy, černého bezu a anýzu velmi dobře chutná. Nedávno se navíc čaj objevil v testu ohledně obsahu pesticidů a toxických látek a byl hodnocen velmi pozitivně.

box listopad 2016

Vitana vanilkový cukr – známka 2

Vanilka, potažmo i vanilkový cukr jsou pro mě při pečení nenahraditelnými pomocníky. Nejraději používám domácí či třtinový, nicméně zavděk vezmu jakýmkoliv, který obsahuje opravdovou vanilku. Cukr od Vitany můj požadavek splňuje, má příjemnou vanilkovou vůni i chuť a určitě s ním nesáhnete vedle – jen pozor, nezaměňte ho za vanilinový cukr, ten už vanilku neobsahuje.

Havlík sedlácké tyčinky se sádlem – známka 2

Havlíkovy tyčinky patří mezi hrstku mých oblíbených slaných pochoutek. Přestože nejsem fanoušek kmínu, tyto jsem navzdory jeho obsahu málem snědla na posezení. Určitě jde o skvělou volbu na různá posezení s pivem či vínem a chutnou alternativu k mastným bramborovým chipsům.

Vest Pizza Stars – známka 2-

Krekry ve tvaru hvězdiček příjemně křupou a nezklamou ani svou chutí. Bodem k dobru je také absence palmového oleje v jejich složení. Přestože jsou poměrně chutné a zmizely rychle, nejde o pochoutku, která by pro mě byla zapamatovatelná, a měla bych potřebu dát si ji v dohledné době znovu.

Figaro Hořká čokoláda – známka 3

Čokoláda z boxu je dalším užitečným pomocníkem pro (nejen předvánoční) pečení. Chuťově ani složením není špatná, na druhou stranu nad průměr se nevyšplhá. Na trhu jsou kvalitnější i cenově výhodnější alternativy, platí to však i obráceně.

Mr. Brown French vanilla – známka 4-

Ráda si pochutnám na kvalitní čerstvé kávě stejně tak ale dokážu být barbar, který si přes léto přidá do kávy spoustu mléka, zmrzliny a šlehačky. Aneb – když nečekám zázračný kávový zážitek, jsem při hodnocení káv velmi mírná. V případě této ledové kávy se ale pozitiva hledají těžko. Nápoj je opravdu velmi sladký, vanilka a především káva v něm nejsou nijak výrazně cítit, vše je ukryto kdesi pod silnou vrstvou sladkosti. Řidiči na delších cestách po něm ale i pro praktické balení jistě nejednou sáhnou.

Zatím jsme neochutnali:

  • Hamé EasySandwich Makrela
  • Hera Máslová
  • Chupa Chups Cotton Bubble gum Cherry
  • Noli sušené droždí
  • Vitana cukr s mandlovou příchutí
  • Vitana poleva s citronovou příchutí

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*