Regálové systémy do prodejen, dílen i skladů

regálové systémy

regálové systémyV obchodech, dílnách, archivech, skladech ale i sklepech, garážích či technických mísnostech je potřeba uskladnit a přehledně urovnat mnoho věcí. Nejjednodušším a nejlevnějším způsobem je využít veškerý prostor díky variabilnímu regálovému systému. V dnešním článku si představíme profi regály a další sortiment pro vybavení komerčních prostorů od firmy Regal Sistem.

Jedná se o slovenského výrobce a distributora klasických policových a konzolových regálů s velmi rozmanitým využitím. V sortimentu nechybí ani paletové regály, pojízdné regály, regály na pneu a další speciální regály, patrové sklady a mezipatra ani široká škála doplňků, jako jsou například plastové bedny, přepravky a výklopné zásobníky pro policové regály či dokonce dílenský kovový nábytek.

Regal Sistem se zabývá nejen prodejem regálů a skladovacích systémů, ale zajistí efektivní řešení skladování pro každý prostor, od počátečního projektu, přes výrobu regálů na míru po montáž a servis. Optimální řešení pro každý sklad je zaručeno díky moderním technologiím a čtyřem typům paletového systému, který lze upravit podle aktuálních požadavků a potřeby.

Vybavení prodejen

Systém obchodních regálů je velmi variabilní a může být přizpůsoben prodeji potravin a nápojů, textilií, oděvů a obuvi, kancelářských potřeb, náhradních dílů či třeba elektro zboří.

Regály jsou velmi stabilní, s vysokou životností. Nejvíce nás  zaujala jednoduchá montáž a variabilita rozměrů, tvarů a barev polic,  sloupů, přihrádek, děličů, háčků, stojanů či vitrín pro vybavení obchodu. Je tak snadné najít praktické a dobře vypadající řešení pro každou prodejnu.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*