Chcete si prodloužit koupací sezónu?

bazénové zastřešení

bazénové zastřešeníProtože se nám množí dotazy na zazimování a zastřešení bazénů, představíme si v dnešním článku některé z produktů specializované firmy TERMOBAZÉNY s.r.o. Čechy jsou prý s trochou nadsázky bazénovou velmocí. A to i přesto, že léto je u nás poměrně krátké a tropických dní je jen několik. Přesto si mnoho lidí, kteří mají dům se zahradou, chce užívat koupání ve vlastním bazénu. Náklady na vlastní bazén nejsou již tak vysoké.

Koupací sezónu si lze prodloužit o několik měsíců, pokud si pořídíte zastřešení bazénu. Koupat se pak můžete i v nepříznivém počasí, je jednoduché bazén zazimovat a navíc není nutné řešit napadané listí a další nečistoty ve vodě. Pokud doplníte kvalitní zastřešení o dobrý systém vyhřívání bazénu, můžete se koupat téměř celoročně.

Ve firmě TERMOBAZÉNY s.r.o. nakoupíte kvalitní zastřešení bazénů za přijatelné ceny. Máte na výběr z několika základních tvarů klasického či extra nízkého zastřešení. Nechybí ani zastřešení atypického tvaru, řešení na míru vašemu bazénu. Každý má jiný vkus a do každého prostoru se hodí něco jiného. Proto si každý může zvolit některou z mnoha barev a odstínů konstrukce zastřešení a vybrat si mezi dutinkovou či kompaktní polykarbonátovou výplní nebo zvolit výplň z akrylátového skla. To vše v barvě zelené, kouřové, modré či čiré. Základními barvami hliníkové konstrukce zastřešení je stříbrná a bronzová.

V sortimentu nechybí ani celoroční bezpečnostní bazénové plachty, lamelové či terasové zakrytí či nafukovací plachty z kvalitního neprůhledného PVC a systémem uchycení z nerezavějící oceli, sloužící k  zakrytí bazénu během zimy. Zimní plachta je odolná a ochrání bazén proti nečistotám, dešťové vodě i sněhu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*