Pronájem či koupě lešení?

lešení

lešeníNe každý může vykonávat výškové práce. Lešení výrazně usnadní práci ve výškách. I když existují i jiné varianty, k zateplení a natření fasády, izolaci dilatačních spár, ale také k montáži hromosvodů, instalaci ochrany proti ptactvu a dalším pracím ve výškách budete potřebovat lešení.

Lešení zkrátka využijete na každé stavbě i během náročnější rekonstrukce objektu. Pokud se jedná o jednorázovou akci a lešení budete potřebovat jen na poměrně krátkou dobu, uvažujte o zapůjčení stavebního lešení. Lze zajistit i montáž lešení a jeho demontáž po skončení prací. Společnost Lehmann Technik nabízí nejenom prodej, ale i pronájem pojízdného hliníkového lešení. Lešení Praha zahrnuje i sloupová lešení, malá fasádová lešení, skládací lešení s maximální pracovní výškou 4 m a  hydraulické plošiny. Nechybí ani doplňkový sortiment, například další podlážky a kolečka k pojízdnému lešení . Vybrat si můžete i použitá lešení z bazaru.

Půjčovna lešení Praha uvádí ceny pronájmu podle plochy základny, pracovní výšky a délky pronájmu. Další náklady jsou za dopravu lešení na místo určení a jeho montáž. U dlouhodobějších pronájmů lze dohodnout individuální slevu.

Lešení Custers

Jedná se o kvalitní lešení od holandského výrobce Custers hydraulica B.V., která jsou kvalitně řemeslně zpracována. Pohyblivá lešení mají řadu výhod oproti nepohyblivým rámovým a trubkovým lešením. Je to jejich mobilita, variabilita, stabilita, jednoduchost i nízká hmotnost a vysoká životnost.

Díky pojízdnému lešení se snadno, rychle a bezpečně přesunete tam, kam zrovna potřebujete, jak ve volném prostranství, tak i v halách.

Boční rámy jsou vyráběny ve dvou základních šířkách a to 0,70 m a 1,3 m přičemž v případě potřeby je možná omezená kombinace. Standardní délky podlah jsou 1,8 m, 2,5 m a 3 m. Bez kotvení ke stěně lze s lešením operovat až do výšky zhruba 12 metrů. U věží o rozměru základny 1,3 x 2,5 m a 1,3 x 3 m je maximální pracovní výška 20 m. Každé musí být v každém případě správně postavené, jen tak bude stabilní a bezpečné.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*