Představujeme rolety Den a Noc

rolety

Slunné počasí má většina lidí ráda. Jinak je to ale s ostrými slunečními paprsky, které nás v létě budí už o páté hodině ranní či téměř znemožňují koukání na televizi či monitor počítače. Řešení je jednoduché, zatáhněte si. Mnohem efektivnější řešením než látkové závěsy jsou rolety. I rolety do oken samozřejmě podléhají módním trendům, jejich sortiment je bohatý a zdaleka se neomezuje jen na hliníkové žaluzie základních barev. Rolety mohou být velmi dekorativním prvkem v interiéru, a pokud se bojíte experimentovat s barvami na zdech, nábytku či tapetách, můžete byt oživit alespoň barevnými roletami.

Rolety Den a Noc

roletyPřemýšlíte, jak nejlépe zkombinovat žaluzie, závěsy a záclony? Jednou z možností jsou elegantně vypadající Rolety na Den a Noc, které spojují funkci žaluzií a záclon a nahrazují je. Roleta v provedení Maxi k zakrytí celého okenního otvoru se připevňuje na strop, případně na zeď či do špalety. Rolety mini, které se instalují přímo na okenní křídlo, mají rozměry začínající již na 50 cm. Délka rolet je klasických 170 nebo 240 cm, maximální šířka rolet je 270 cm. Pokud si ani z takto různorodé nabídky nevyberete, můžete si nechat udělat rolety na míru.

Jak to funguje?

Rolety Den a Noc zajišťují opravdu plynulou regulaci světla v místnosti díky střídání světlo propustných a nepropustných pásů umístěných ve dvou řadách za sebou. Pokud tedy chcete v místnosti maximum světla, můžete rolety zcela vysunout, pokud chcete místnost kompletně zatemnit, rolety stáhnete na maximum. Podle potřeb lze jednoduše a plynule nastavit částečnou propustnost světla. Přes den tak roleta plní funkci záclony, přes noc funkci žaluzie. Roleta se ovládá klasicky pomocí řetízkového mechanismu umístěného podle potřeby na pravou či levou stranu.

Rolety Den a Noc jsou dodávány s odolným hliníkovým zadním profilem, který zaručuje stabilitu rolety. Ovládací mechanismy nejsou do hliníkového profilu lepeny, ale šroubovány, což zaručuje jejich vyšší životnost. Instalace rolety je opravdu jednoduchá, protože je dodávána ve smontovaném stavu a díky s-klik systému ji stačí jen nacvaknout do speciálních držáků, které se připevňují na, strop či zeď.

Rolety Den a Noc sází na kvalitu materiálu i zpracování a spojují výhody horizontálních žaluzií a atraktivitu textilních rolet. Na výběr je velké množství látek různých barevných odstínů. Textilní rolety jsou praktické, jednoduše se obsluhují a dlouho vám vydrží.

Rolety Den a Noc koupíte v internetovém obchodě Garol.cz. V sortimentu najdete i moderní kovové garnýže různých rozměrů, které doladí moderní interiér, a svým vzhledem a životností směle konkurují garnyžím dřevěným.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*