Bezpečné a zábavné dětské dopravní prostředky

horská dráha

Kterou hračku si pamatujete s dětství kromě plyšáka na usínání? Většinou to bude tatrovka a kočárek. Mále děti prostě dopravní prostředky baví, a je jedno zda v nich jezdí samy nebo vozí panenky, plyšáky a jiné hračky.

První opravdovou radost z pohybu si užijí děti v autíčku, odrážedle nebo jiném vozítku. Vést se je o tolik zábavnější než chodit. Všimli jste si, že na odrážedle zvládne prcek mnohem větší vzdálenost něž pěšky? Proto jsou právě odrážedla a vozítka pro děti velmi oblíbenými hračkami pro malé kluky a holky. Pokud dítě nebaví kočárek, můžete ho tlačit ve vozítku, které má díky madlu funkci nejenom odrážedla, ale i kočárku. Další alternativou k jízdě v kočárku je vozítko pro jedno či dvě děti.

horská dráhaBezpečnost, zdravotní nezávadnost a kvalita by měla být při výběru dětského dopravního prostředku samozřejmostí. Výrobky amerického výrobce Step2 všechny tyto požadavky splňují. V sortimentu dětských vozítek nechybí již zmiňovaná autíčka s vodící tyčí (model Buggy, Sporster nebo Easy Turn). Na výběr jsou autíčka v různých barvách. Pohodlně v nich sedět a jezdit zvládnou už děti od devíti měsíců či jednoho roku věku.

O něco větší děti, které už udrží rovnováhu, milují odrážecí motorky. Odrážedla pro nejmenší samozřejmě nemusí mít tvar pouze motorky. Pro ty úplně nejmenší řidiče od 1 roku je určené stabilní odrážedlo Cappy Coaster, které je díky velká široká kolům opravdu stabilní, a které umožňuje pohodlné sezení. Pro někoho je možná ještě zábavnějším typem vozítka šlapací traktor, zvlášť v případě, že k němu dokoupíte i přívěs.

Na horské dráze na zahradě

Máte doma či na terase hodně místa na hraní? Pak můžete dětem dopřát opravdu zábavnou hračku, horskou dráhu vyrobenou z odolného barevného plastu. Autíčko se může prohánět nahoru a dolu po dráze dlouhé 3 metry. Nemusíte se bát vyjetí autíčka z dráhy, kola autíčka totiž přesně zapadají do jízdní dráhy. Díky tomu i malé dítě snadno vytlačí auto zase na začátek dráhy. Pro maximální bezpečnost a pohodlí při hraní slouží dva protiskluzové schůdky pro snadný nástup na dráhu, vysoká opěrka zad a pohodlné opěrky nohou. Stejně jako odrážedla, i tato hračka pomáhá rozvíjet rovnováhu, koordinaci pohybů a hrubou motoriku těch nejmenších. Tato hračka se může pochlubit oceněním Choice Awards 2008.

Kde nakoupit

Ve specializovaném obchodě StepTwo nakoupíte hračky americké firmy Step2 určené pro hraní doma, ale především na zahradě. Vybírat můžete nejenom mezi mnoha modely vozítek pro děti. V sortimentu najdete i pískoviště, skluzavky, prolézačky či zahradní domečky a mnoho dalšího.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*