Matrace pro váš zdravý spánek.

matrace z bio pěny

matrace z bio pěnyCo všechno ovlivňuje kvalitu spánku? Je to naše psychické i fyzické rozpoložení a v neposlední řadě také postel a matrace. Pokud nejste se stávající matrací spokojeni, neváhejte s nákupem nové. Investice do kvalitní matrace se určitě vyplatí, protože vám bude dobře sloužit mnoho let.

Kvalitní matrace mají životnost alespoň 10 let.  Staré matrace už nezaručí optimální vlastnosti jádra matrace. Matrace se liší tloušťkou, použitým materiálem i počtem zón poskytujících různou oporu lidskému tělu. Standardem zaručujícím snadné udržování čistoty matrace je kvalitní, pevný snímatelný pratelný potah, který může mít letní či zimní úpravu či ošetření proti zachytávání nečistot.

Probouzíte se ráno unavení či rozlámaní?

To je jasný signál pro nákup nové matrace. Kvalita spánku totiž ovlivňuje i to, jak se budeme cítit přes den. Odpočinek a regenerace těla jsou nutností. Pokud se vám nespí dobře, máme méně energie i chuti zvládat každodenní povinnosti. V posteli trávíme několik hodin denně, nespokojte se tedy s tvrzením, že po dvaceti letech je přece ještě matrace docela dobrá. I poměrně levné matrace mohou být vyrobeny z kvalitních materiálů.

Jedním z nejčastěji používaných materiálů pro výrobu matrací je elastická a  stabilní studená pěna. Mezi její hlavní přednosti patří výborná prodyšnost, kterou zaručují dostatečně velké póry a tvarovou stálost, díky níž poskytují tělu optimální podporu. Existují i matrace ze studené pěny v kvalitě bio. Při výrobě jsou ve velkém procentuálním zastoupení použity rostlinné oleje, především sójový, olej z Aloe Vera či ze Skočce obecného. Takové matrace jsou šetrné nejenom k přírodě, ale i lidské pokožce. Díky vysokému podílu rostlinných olejů jsou matrace z bio studené pěny doporučovány i pro osoby s citlivou pokožkou a alergiky. Pro maximální komfort při spánku se studená pěna často kombinuje s vrstvou viskoelastické neboli líně pěny, která má tvarovou paměť a reaguje na teplo lidského těla.

Pokud chcet koupit kvalitní matrace za super cenu, podívejte se na matrace akce.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*