Potřebujete obalový materiál?

obalový materiál

obalový materiálS trochou šikovnosti a hlavně s tím správným obalovým materiálem lze zabalit v podstatě cokoliv. Pro mnoho typů zboží se používají speciální obaly, zaručující bezpečný transport a skladování. Obalový materiál samozřejmě nepotřebují pouze jednotlivci, ale především nejrůznější firmy. I obal slouží k prezentaci výrobku, potažmo firmy. Obalový materiál, především ochranné a smrštitelné fólie každodenně využívají nejrůznější výrobní společnosti, obchody, sklady a spediční firmy nebo třeba reklamní agentury.

Kde nakoupit?

Základem sortimentu specialisty v oboru, společnosti Dapas  s.r.o., jsou výrobky z polyetylenové fólie. K dispozici jsou igelitové tašky, pytle a především barevné, samolepící, klipové sáčky, sáčky s  lepící klopou a další výrobky v mnoha povedeních, rozměrech a barvách. Lze vyrobit i sáčky a pytle přesně podle přání zákazníka, včetně potisku maximálně v šesti barvách. V nabídce naleznete i LDPE a HDPE fólie, hadice a polohadice. Jako ochutnávku ze sortimentu zmiňme třeba pytle s bočními záložkami či pytle ploché, které mají poměrně širokou škálu využití. V sortimentu nechybí ani pytle speciální, například paletizační pytle.

Pro balení výrobků různých délek se velmi často používá transparentní hadicová fólie z LDPE, která spolehlivě zabalí i dlouhé výrobky a poskytne jim ochranu  před poškozením i nečistotami. Z pevných a odolných hadicových fólií lze vyrobit sáčky nejrůznějších velikostí. Sáčky lze snadno a rychle uzavřít svářečkou fólií, která se používá pro balení zboží různých tvarů a velikostí.

Pro ochranu zboží, především toho křehkého, jako je sklo, keramika a porcelán či elektronika před nárazem a poškozením, se používá bublinková fólie v dvouvrstvém nebo třívrstvém provedení. Bublinková fólie se používá i pro vyplňování prázdných prostorů v krabicích a prokládání balíků. Podle přání lze bublinkovou fólii nařezat na pásy od 10 cm. V případě potřeby lze použít fólii s antistatickou úpravou či UV stabilizací.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*