Bezpečnost objektu na prvním místě

požární ochrana

Je jedno, jestli bydlíte v domě nebo bytě, v každém případě je důležité cítit se doma dobře. A abychom se doma cítili bezpečně, musíme myslet nejenom na zabezpečení proti nežádoucímu vniknutí, ale také na protipožární ochranu. Jedním z důležitých bezpečnostních prvků jsou bezpečnostní protipožární dveře, které poměrně dlouho odolávají požáru.

Nejjednodušší řešení je myslet na protipožární ochranu již ve fázi projektování nového domu. Nemusíte ale věšet hlavu, i v případě starších nemovitostí můžete pro bezpečí své i vašeho majetku mnohé udělat. Jednou z možností je zajistit komplexní služby z protipožární ochrany pomocí specializované firmy, která najde to nejlepší řešení právě pro váš objekt. Požární ochrana Praha standardně zajišťuje napojení nemovitosti na pult centrální ochrany. Díky tomu jsou majitel domu i příslušné orgány velmi rychle informováni o požáru či vloupání do objektu.

Obraťte se na odborníky

požární ochranaSpolečnost M connections s.r.o. nabízí sestavení řešení protipožární ochrany a zabezpečení objektu na míru. Jednou z poskytovaných služeb je i posuzování požární bezpečnosti staveb a požárních rizik, potažmo zajištění požárního dozoru. Součástí komplexní ochrany objektu je instalace zařízení pro elektrickou požární signalizaci (EPS) a zařízení pro elektrickou zabezpečovací signalizaci (EZS). V případě ohlášení, ihned na místo vyrazí zásahová jednotka hasičského záchranného sboru. Hlášení není nutné telefonicky ověřovat. Nikoho už nepřekvapí, že nejenom průmyslové podniky jsou stráženy pomocí kamerového sytému a průmyslových televizí, případně personalizovaných přístupových systémů. V sortimentu firmy najdete i klíčový  trezor požární ochrany, který uchová vaše cennosti v bezpečí i v případě vypuknutí požáru. Opravdu bezpečný bezpečnostní systém by měl být uzavřený, aby nešel napadnout třetí stranou například přes internet. Tyto požadavky splňuje například oboustranné komunikační zařízení PCO M-NOC, pracující na bázi VPN (Virtual Private Network), které zajišťuje naprosto bezpečnou komunikaci. V objektech, které vyžadují vysoký stupeň zabezpečení lze zajistit i interní šifrování telegramů.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*