Dětské tábory trochu jinak

tábory

táboryKaždý mi dá jistě za pravdu, že pokud se rodiče dítěti nedostatečně věnují, nebo dítě přímo zanedbávají, je to špatně. Málokdo si ale uvědomí, že ani druhý extrém, tedy příliš pečující a extrémně protektivní rodič, není pro dětský vývoj, formování charakteru a přípravu na budoucí život dítěte ideální. Není dobré, pokud rodič zahrnuje své dítě opičí láskou a neposkytne mu žádný prostor pro vlastní názor, rozhodování a běžné dětské lumpárny.

Je jasné, že v dnešní době se rodiče o své děti bojí více, než tomu bývalo dříve. Pokud ale máme děti sice v bezpečí domova, ale stále jen sedící před počítačovou obrazovkou nebo před televizí, někde se stala chyba.

Dopřejte svým dětem kvalitní zábavu a pobyt na čerstvém vzduchu alespoň o prázdninách. Řešením, jak dítě zabavit, a umožnit mu zábavně trávit čas se svými vrstevníky, je dětský tábor. Pokud se vám vybaví vzpomínky ze svého pobytu na táboře, kdy jste spali v promočeném stanu, hrály hry, které vás nebavili a museli jíst nepříliš chutné jídlo, museli vedoucí poslouchat na slovo a kdy jakákoliv diskuze nepřicházela do úvahy, vězte, že dnešní letní tábory jsou o úplně něčem jiném. Tedy alespoň ty opravdu kvalitní, jako jsou dětské tábory od CK Topinka.

Je jasné, že ne každému dítěti vyhovuje stejný typ trávení volného času. Proto můžete vybrat dětský tábor, který bude vaše dítě opravdu bavit. Na výběr na www.tabory.cz jsou dětské rekreace a speciální dětské tábory zaměřené na pobyt s koňmi, ale i jazykové, taneční a umělecké tábory. Pro ty nejmenší děti od pěti let, které ještě nemají s pobytem na táboře žádné zkušenosti, jsou připraveny veselé letní tábory s tematikou třeba Čtyřlístek, Pohádkový les nebo Šmoulové. Naopak pro teenagery jsou k dispozici tábory u moře a tábory speciálně připravené pro děti jejich věku, kde zábavu nekazí žádní prckové, třeba tábory adrenalinové, kde se hraje paintball, airsoft a podobně. Na takový tábor, který sedne věku i povaze dítěte, se budou děti rády vracet.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*