Kupujte plyn výhodně

ceny plynu

ceny plynuMnoho domácností hledá v rodinném rozpočtu možné rezervy. Jednoduchým způsobem je vybrat tu nejlepší nabídku a platit za služby a věci které potřebujete a používáte co možná nejméně. To znamená například najít nejlepší hypotéku, nejvýhodnější nabídku pojištění, mobilního operátora nebo nejlevnějšího dodavatele energií. Tímto způsobem lze ušetřit překvapivě dost peněz.

Najít toho nejlevnějšího dodavatele plynu není těžké pokud použijete porovnání cen plynu. Snadno tak zjistíte, které nabídky jsou právě pro vaši odběrovou lokalitu nejlepší. Stačí zadat region a spotřebu, případně výši měsíční zálohy a porovnat je s aktuálními nabídkami dodavatelů plynu.

Nabídky a cena plynu se liší podle lokalit i množství odebraného plynu. Ve vyúčtování za plyn ale najdete i položky, které stanovuje Energetický regulační úřad, a které jsou pevně dané, tedy stejné u všech odběratelů plynu. V každém případě se vyplatí přečíst popis každého produktu a zjistit si nabízené služby. Dodavatele byste měli měnit pokud přechodem k jinému dodavateli ušetříte a získáte i stejně kvalitní a rozsáhlé služby.

Pokud se bojíte, že podomní obchodníci vás vmanipulují do podepsání kontraktu, který možná ani nechcete podepsat, srovnejte si nabídky jednotlivých velkých i menších dodavatelů plynu v pohodě a v klidu na internetu. Možná, že platíte adekvátní částku za roční vyúčtování, možná částku přemrštěnou. Dá se ale říci, že ceny plynu kontinuálně rostou. I když cena plynu jako komodity klesá, ostatní položky na ročním vyúčtování většinou tento rozdíl smažou.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*