Pelíšky a další potřeby pro čtyřnové kamarády

pes

pesČlověk si dobře odpočine na kvalitní posteli a pohodlném gauči a to samé platí i pro naše čtyřnohé kamarády. I když se může pejsek nebo kočka v bytě či domě pohybovat stejně volně a bez omezení jako jeho páníček, je dobré, aby mělo zvíře svoje místo, pelíšek nebo podložku vyhrazenou pouze pro něj.  Nejenom pro aktivní psy, kteří tráví hodně času venku jsou ideální pelíšky, které lze snadno prát v pračce nebo pelíšky se snímatelným potahem. U pelíšků oceníte, pokud se snadno udržují a hrubé nečistoty můžete odstranit jen navlhčeným hadříkem. Důležitá je nejen materiál, ale i správná velikost pelíšku.

I když existují pelechy plastové nebo proutěné, největší oblibě, a to nejen pro psy malých velikostí, se těší pelechy látkové. Vyrábějí se z nejrůznějších látek, bavlny i plyše s krátkým či dlouhým chlupem. Šustivé materiály se pro výrobu pelíšků nehodí. Pelíšky bývají oválné, zvolit ale můžeme polštáře a další podložky. Látkové pelíšky jsou pohodlné, měkké a hřejí. Na výběr je mnoho barevných variant, pelíšky jednobarevné i pestré.

Psi mají rádi pocit soukromí, proto se jim bude líbit i v pelíšcích ve formě přístřešku, boudičky s protiskluzovým dnem nebo iglů. Vložený polštářek v pelechu může být podobně jako matrace do postele oboustranný. V létě používáme chladivou látkovou stranu, v zimě naopak teplou stranu z plyše nebo mikroplyše. Termovrstva zaručí dostatečnou izolaci od studené podlahy. Dekové podložky se také výborně hodí na cesty autem a na dovolenou, kdy pes ocení, že má s sebou „kus známého domova“.

Výběr je opravdu velký. Nás zaujala novinka na českém trhu – HUHU Bamboo. V kolekci pelíšků a tašek HUHU Bamboo najdete modely určené pro všechny velikosti pejsků a koček v moderním provedení i vzorech. V sortimentu nechybí ani tašky, vodítka a další potřeby pro psy i kočky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*