Rauty, konference a oslavy na klíč

catering

cateringPřipravit oslavu, večírek na úrovni není pro osobu, která v tomto oboru má jen málo zkušeností, lehké. Je totiž nutné zajistit mnoho věcí a vše musí klapnout tak, aby byl celkový dojem z akce maximálně dobrý. Základem dobré firemní akce je výběr optimálního místa odpovídajícího povaze akce i počtu osob, které se jí zúčastní.

Přenechat organizaci akce profesionálům se vyplatí z mnoha důvodů. Jedním z nich je minimalizace času, který je nutný k přípravě akce. Specializované firmy se totiž postarají nejenom o pronájem odpovídajících prostorů, ale i  o občerstvení, kvalitní nazvučení a osvětlení, dekorace, kvalifikovaný ochotný personál, závěrečný úklid případně i zábavu.

Podle specifických požadavků klienta lze zajistit catering na míru, který realizuje vaše představy a nápady a zajistí zajímavý doprovodný program na přání. Zvolené dekorace i doprovodný zábavný program musí samozřejmě odpovídat povaze akce. Každá akce by měla mít jednotící prvek. Lze zvolit i tematické oslavy. A každé garden party bude slušet ohňostroj.

Proč Classic catering?

Společnost Classic catering má mnoho zkušeností s pořádáním firemních akcí, konferencí, firemních i soukromých oslav. Na většině firemních akcí nechybí rauty. Raut je uzpůsoben typu a velikosti akce. Jeho základem je bohatý studený nebo teplý bufet. V každém případě je důraz kladen na kvalitu a čerstvost použitých surovin. Je na každém, zda zvolí na oslavě českou klasiku, oblíbenou lehkou středomořskou kuchyni nebo třeba speciální exotické pokrmy nevšedních chutí. S každou z vyjmenovaných variant má specializovaná firma mnoho zkušeností. Na žádné akci, tím méně na svatbě, samozřejmě nemůže chybět ani dobré pití.

Za výjimečný zážitek z každého jídla vděčí strávníci stejnou měrou prvotřídním surovinám a skvělým kuchařům, kterými jsou Daniel Pošík a Michal Kvirenc. Oba se mohou pochlubit mimo jiné i výbornými umístěními v každoroční prestižní soutěži  konané v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*