České psí oblečky ochrání Vašeho čtyřnohého miláčka před zimou i deštěm

pláštenka pro psa

pláštenka pro psaObleček na psovi už asi nikoho nepřekvapí. U bezsrstých a hladkosrstých menších plemen psů se nejedná pouze o módní doplněk, ale o nutnost. Pejskům chybí hustý kožíšek, navíc žijí s námi ve vytopených domech a bytech a delším pobytem na mraze, sněhu či dešti trpí. Malé tělíčko snáze prochladne, jejich termoregulační schopnosti jsou omezené. Oblečky pro psy, které neprofouknou a nepromoknou zvíře ochrání před zimou a deštěm. I toto funkční oblečení pro psy může být samozřejmě designové. V každém případě je důležité, aby obleček, ať už je zimní nebo letní, psovi dobře seděl. Je nutné změřit délku zad a obvodu hrudníku pejska. Neméně důležité jsou i reflexní prvky, které výrazně zvyšují viditelnost pejska za šera a za tmy, což je především v zimním období z krátkými dny velmi praktické.

Jedním z nejužitečnějších psích oblečků je pláštěnka pro psy. Slušivé oblečky jsou vyrobeny z nepromokavých materiálů nebo mají nepromokavou vrchní vrstvu. Často se používá odolný nylon a jako podšívka prodyšný polyester. Zimní oblečky mají vnitřní vrstvu většinou z měkkého hřejivého fleesu. Je na vás, zda zvolíte střih, který kryje psovi pouze hrudník nebo model s nohavičkami. Většina psích pláštěnek má i  kapucku.

I psí móda se řídí módními trendy, které ovlivňují barevné ladění oblečků a částečně i střihy. V poslední době jsou velmi oblíbené i svetry z vlny nebo acrylicu. Módní záležitostí jsou i výšivky a nejrůznější ozdoby. Poutko, kterým se prostrčí ocásek zabrání shrnování oblečku. Ještě stojí za zmínku jeden kousek psího oblečení, který kupujeme čistě kvůli funkci, ne vzhledu. Jedná se o hárací kalhotky, které dobře drží a zamezí znečištění interiéru. Všechny zmíněné psí oblečky a mnoho dalších potřeb pro pejsky najdete v obchodě Ene Bene. I pejsci mohou mít kvalitní oblečení české provenience. Navíc, je v případě zájmu možné  upravit psí obleček podle potřeby pejskovi na míru.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*