Ostravská tlaková myčka-dokonalá čistota bez škrábanců

mycka aut bez poskrabani

S novou tlakovou myčkou osobních automobilů se mohou pochlubit v Ostravě-Zábřehu, Výškovické ulici. Vozy se zde dají umýt kvalitně, rychle a za bezkonkurenční cenu. Například Škoda Octavia vyjde na 90 Kč včetně navoskování.

mycka aut bez poskrabani

Povrch nepřijde do styku s kartáči

Hlavní předností je technologie svého druhu v ČR zcela ojedinělá, díky níž se dokonale umyje povrch auta bez kontaktu s kartáči. Voda z pistolí, rozprášená do širokého paprsku, spolu s tekutým mýdlem účinně zbaví povrch vozu všech nečistot, především zbytků hmyzu z čelního skla. Voda má optimální tvrdost a teplotu a dávkování mycích prostředků kontroluje počítač. Používají se zde výhradně německé šampony, které sice méně pění, zato však perfektně myjí. Výhodou je také to, že před umytím nemusíte demontovat nosiče kol, boxy ani stojany či různé držáky.

Při opakovaném mytí získáváte slevu

mycka aut unikatniObsluhu bez problémů zvládne každý řidič. Stačí si jen navolit jednotlivé kroky mycího programu, které jsou uvedeny přímo u ovládacích panelů s pistolemi. Je však třeba zdůraznit, že k perfektnímu umytí vozu dojde pouze při dodržení kompletního programu. Pokud některý krok vynecháte, vůz nebude dokonale čistý.

Unikátní tlaková myčka v Ostravě-Zábřehu, vedle sjezdu z Výškovické ulice na Rudnou, funguje nonstop, takže auto si můžete přijet umýt i uprostřed noci včetně zimních měsíců (až do teploty minus15 stupňů). Platí se mincemi v hodnotách 10, 20 a 50 Kč, které si v případě potřeby můžete rozměnit v automatu, nebo je možné pořídit si předplacené žetony či bonusové karty. Při opakovaném nabití navíc získáváte slevu, což je výhodné především pro firmy, které vlastní větší vozový park.

Mycí prostředky jsou biologicky odbouratelné

Ruční tlaková myčka pracuje podle nejpřísnějších norem EU a všechny používané šampony a vosky jsou biologicky odbouratelné. Voda z myčky se zachycuje v usazovacích nádržích (těch je zde celkem pět, každá o velikosti pěti kubíků) a využívá se pro odloučení pevných částic. Dále pokračuje do odkalovacích jímek a teprve odtud míří do špičkové vysoce kapacitní čistírny odpadních vod, která obsahuje další pískovou a jinou filtraci na bázi aktivního uhlí. Následně pak odtéká do kanalizace. Kvalitu vypouštěné vody pravidelně sleduje certifikovaná laboratoř.

mycka aut samoobsluzna

Odpadní vodu zde nahrazuje reverzní osmóza

Podobně účinné mycí zařízení je v naší republice zatím unikát. Ostravská myčka je velice šetrná především k laku, což ocení zejména majitelé nových vozů. Novinkou je také to, že na oplach po aplikaci vosku se nepoužívá odpadní voda, nýbrž reverzní osmóza, což je voda zbavená veškerých minerálů, která se v podstatě chová jako destilovaná voda. Díky tomu není nutné leštit lak vozu jelenicí a na karoserii nezůstávají žádné stopy, skvrny ani vápenaté usazeniny. Po ujetí několika metrů steče voda po navoskovaném povrchu, který zůstává dokonale čistý a lesklý.

Myčka v Ostravě-Zábřehu u sjezdu z Výškovické ulice na Rudnou má pět boxů, čtyři z nich, určené osobním vozům a modelům SUV, jsou zastřešené, pátý je otevřený a je určený pro vyšší dodávky. Všechny boxy jsou i v nočních hodinách bezpečně osvětlené a další světla se automaticky zapínají při samotném mytí.  Více informací najdete na stránkách www.mycicentrumostrava.cz .

mycka aut samoobsluha

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*