Obalový materiál od A po Z.

Raja pack obalový materiál

Raja pack obalový materiálPro každé zboží existuje ten správný obal. Profesionální zabalení, prezentování a svazkování nejrůznějších typů produktů ocení výrobní, transportní společnosti, tiskárny, reklamní agentury, obchody, sklady i domácnosti. Firma Rajapack nabízí široký sortiment plastových a papírových sáčků, různých druhů a barev ochranných a smrštitelných fólií, plastových pásů, ale také antistatické obaly a obalovou techniku pro balení, smršťování a sváření. Obalová technika je všude a každý s ní přijde do kontaktu při mnoha příležitostech,  od nákupních a odnosných tašek a odpadkových pytlů, po obyčejný balící papír a kartonové krabice.

Mnoho fólievýrobků potřebuje speciální obaly, které zaručí jejich bezpečné skladování a transport. Pro balení výrobků různých délek se hodí transparentní hadicová fólie z LDPE, která chrání i dlouhé výrobky před poškozením i nečistotami. Z pevných a odolných hadicových fólií lze vyrobit sáčky potřebné délky. Sáčky lze snadno a rychle uzavřít svářečkou fólií použitelnou pro balení zboží různých tvarů a velikostí. Balení ještě více usnadní odvíječe na hadicové fólie. Pro ochranu nejenom křehkého zboží se využívají bublinkové fólie.

I přes rostoucí oblibu plastových obalů, z nabídky hned tak nezmizí klopové krabice z pětivrstvé vlnité lepenky vyznačující se odolností proti vlhkosti a změnám teploty. Tyto krabice lze využít i pro balení a transport těžkého, neskladného či křehkého zboží. Stabilní klopové krabice se díky dvojité ochraně používají i pro volně vložené či samostatně nezabalené produkty. Lepenkové klopové krabice zaručují ochranu před mechanickým poškozením a znečištěním. Jsou ideálním řešením pro uložení či přepravu plochých, čtvercových a krychlových výrobků. Vnější povrch z kraftového papíru zaručuje pevnost, tvarovou stálost a výbornou přilnavost všech druhů lepicích pásek.

Pro balení nejrůznějšího typu zboží a vycpávání volných prostorů při transportu zboží v krabicích a přepravkách se využívá balicí papír.  Balicí papír vyrobený z recyklovaného papíru se dodává na roli nebo v arších. Náklady ušetří nákup setu s rolí a praktickým řezacím odvíjecím stojanem. Papír ochrání výrobky proti poškrábání.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*