Nenechte si ujít nové byty a komerční prostory v Praze

Rozvoj Prahy je stále v plném proudu a developeři se snaží nabídnout co nejvíce nemovitostí pro bydlení i komerční účely. Z toho důvodu je zřejmé, že se vyplatí sledovat nově vznikající projekty. Jde o skvělou formu investice i řešení vlastního bydlení, které bude kompletně nové a bez nutnosti rekonstrukcí a úprav.

Najděte si nový byt v Praze

Jestli řešíte dilema mezi pořízením staršího či nového bytu, možná vám pomůže podívat se na nové byty v Praze přímo od developera. Moderní materiály a vysoký standard bydlení v lukrativních čtvrtích totiž znamená zajímavou investici do budoucna. Přidanou hodnotou je i fakt, že nemusíte řešit žádné složité úpravy a rekonstrukce, které se mohou záludně prodražit a přesáhnout předem stanovený rozpočet.

Investice do nového bydlení přímo od developera

Při výběru bytu, který je součástí developerského projektu si dávejte záležet, aby se jednalo o prověřenou společnost s jasnou historií. Nejlepší je, když jsou již k vidění realizované a kompletně dokončené projekty. Máte tak větší jistotu, že i váš nový byt bude zdárně dokončen ideálně i přímo ve stanoveném termínu.

Komerční prostory v ideálních lokalitách

Podobný problém jako při shánění bytu může trápit i všechny podnikatele, kteří hledají ideální prostor pro novou provozovnu, kanceláře a podobné komerční prostory v Praze. Naštěstí i v tomto případě může developer nabídnout řešení. V rámci jednotlivých projektů totiž bývají většinou zahrnuty právě i komerční prostory. Developer FINEP navíc jednou za čas realizuje i stavbu s čistě nebytovými prostory určenými pro podnikání a jiné využití. Pokud v aktuální nabídce není nic, co by vás zaujalo, nezapomínejte pravidelně sledovat novinky, protože ideální příležitost možná na vás bude čekat v dalším projektu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*