Kvalitní zámečnické služby.

zámečnické služby

Možná stále ještě platí, že řemeslo má zlaté dno, ale sehnat kvalitní řemeslníky se zdá čím dál tím těžší. Pokud potřebujete kvalitní zámečnické služby, můžete se obrátit na firmu Zámečnictví Čech, s desetiletou zkušeností v oboru. V nabídce zámečnictví nechybí  zakázkové kusová a malosériobá výroba lehčích, středních i  velkých kompletních zámečnických produktů a kompletní zámečnický servis pro komerční objekty i  instituce.  služeb. Samozřejmostí je zakázková výroba podle návrhu zákazníka.

A co nabízené služby zahrnují?

Výrobky z oceli a nerezu, obrábění kovů, stříhání plechů, řezání CNC plazmou, dělení materiálu na pásové pile, svařování různých materiálů, práci s barevnými kovy, signování plechů či zakružování.

zámečnické službySortiment výrobků z nerezu je opravdu široký, od nejrůznějších nádob a  kotlů, baliček, paletizátorů, přes venkovní i vnitřní zábradlí nejrůznějšího vzhledu, balkony, dopravníky a další stroje či zařízení pro potravinářský průmysl a zemědělství, po reklamní stojany.

Kov má mnohostranné využití a je oblíbeným prvkem také v interiérech. Kromě již zmíněných zábradlí a balkonů najde mnoho způsobů využití. Velmi oblíbená jsou praktická nerezová, případně ocelová točitá schodiště, která mohou být jednoramenná či víceramenná. V obytných i komerčních objektech se uplatní kovová vrata a brány. Kovové brány a vrata jsou pevná a stabilní. Mohou být vybavené pojezdem a splňují bezpečnostní požadavky. Výhodami je vysoká životnost a design.

Výhody nerezavějící nebo jinak řečeno korozivzdorné oceli jsou zřejmé. Je to  vysoká odolnost vůči chemické i elektrochemické korozi, která je zapříčiněna schopností pasivace povrchu železa.  K zvýšení odolnosti proti korozi se používají příměsi různých prvků, většinou chrómu, niklu nebo manganu. Železo je v každém případě základní složkou oceli.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*