Kmenové buňky v revoluční metodě modelace ňader.

Lucak

LucakMnoho žen z mnoha důvodů uvažuje o zvětšení ňader. Při rozhodování berou samozřejmě v úvahu i rizika a nedostatky metody zvětšení ňader pomocí silikonových implantátů. Po skandálu s používáním zdravotně závadného silikonu se obavy žen z tohoto zákroku ještě zvětšily.

Prsa podléhají změnám spojeným s věkem i hormonálními výkyvy. Ne každá žena dostala do vínku ňadra, se kterými je spokojená. V poslední době se začíná rozšiřovat další technika, kterou využívá i estetická chirurgie. Jedná se o využití kmenových buněk. Oproti klasické metodě zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů, přináší řadu výhod a řeší mnoho omezení silikonu. Princip zvětšení prsou je u této metody jednoduchý. Jako výplň se nepoužívá umělý materiál, tedy silikon, ale vlastní tuk. Ten má tu výhodu, že je tělem dobře přijímán.

Co se ženám nelíbí na silikonových ňadrech?

Silikonový implantát si zachovává tvar a představa silikonu v prsou řadu žen od operace odradí. S použitím vlastního tuku pro zvětšení prsou tento problém odpadá. Všechna prsa jsou kromě mléčné žlázy tvořena totiž právě tukovou tkání.

Další nemilá věc na zvětšení prsou silikonem jsou jizvy, které zůstávají po zákroku pod prsy. Tuk se do oblasti ňader zavádí pomocí speciální injekční metody, prsa tedy nehyzdí žádné jizvy. Rekonvalescence po zákroku je rychlá. Hospitalizace je ve většině případů nutná pouze na jeden den.

A další výhoda použití tuku místo silikonu? Nejenom, že žena získá o velikost větší  prsa, jak si přeje, ale navíc i štíhlejší boky nebo bříško. Tuk používaný ke zvětšení ňader se totiž odebírá z problematických partií, kterými jsou boky, stehna nebo bříško. Jedná se o klasickou liposukci. Z části odebraného tuku jsou pak izolovány kmenové buňky, které se společně se zbytkem tuku implantují do ňader.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*