Plastové bazény, optimální řešení pro vaší zahradu.

zahradní bazén

zahradní bazénKdyž vybíráme bazény na zahradu máme na výběr z mnoha materiálů i postupů montáže. První, nad čím se musíme zamyslet je zda chceme volně stojící nebo zapuštěný. Náklady na výkop a případný odvoz materiálu totiž nejsou zanedbatelné. Nejčastější volbou pro zapuštěné i nadzemní bazény jsou výrobky z kvalitního plastu.

Firma Bazény-Polman vyrábí a instaluje kvalitní celoplastové bazény. Při výrobě se používají nejmodernější stroje na zpracování a sváření polypropylenových dílců o tloušťce 5 a 8 mm. U tohoto typu bazénů je klíčová pevnost a hladkost všech spojů. Předností tohoto typu bazénů je i možnost tvarové variability. Standardně se dodávají bazény kulaté, obdelníkové nebo obdélníkové. Tvar i velikost bazénu lze přizpůsobit přání zákazníka. Podle přání lze i upravit okolí bazénu, tak aby ladilo se stylem vaší zahrady.

Kromě dlouhé životnosti a minimalizování usazování nečistot ve spojích a nerovnostech bazénu se mohou pochlubit protiskluzovou úpravou a odolností vůči UV záření. Použitý materiál je ekologicky a zdravotně nezávadný.  Na výrobu se používají vysoce kvalitní desky firem Simona, IMG Bohemia nebo Röchling.

Dalším krokem při výběru bazénu by měla být volba kvalitní filtrace, případně zakrytí bazénu, solárních kolektorů pro ohřev vody  a dalších bazénových doplňků. Celoplastové bazény lze nechat zastřešit, čímž se výrazně prodlouží koupací sezóna a zmenší tepelné ztráty vody,  případné náklady na vytápění bazénu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*