Komínové systémy Scancore

Scancore

ScancoreNovým moderním typům kotlů na tuhá i další paliva musí odpovídat i komínové systémy, jinak dochází k zanášení systému a poškození komína a v neposlední řadě k snížení účinnosti spalovaní.

V dnešním článku vám přinášíme informace o komínových systémech Scancore. Komínové systémy Scancore pocházející z Dánska maximálně usnadňují stavbu komína, protože komín z pemzobetonu už není třeba vložkovatje a je potřeba poze několik stavebních prvků včetně krycí desky komínu. Předností je i vysoká tepelná odolnost a velmi nízká hmotnost komínových tvarovek a s ní souvysející nižší náklady na přepravu a montáž komínového systému a jednoduchá a poměrně rychlá montáž a v neposlední řadě i poměrně nízké pořizovací náklady. Komíny Scancore se hodí pro topení uhlím, dřevem, peletami a dřevní štěpkou či lehkými topnými oleji. Systém Scancore se hodí i pro rekonstrukce nadstřešních částí starých zděných komínů, které již nesplňují požadavky kladené na funkční komín.

Návrhu komínu předchází zaměření přímo na místě. Nový komínový systém tedy odpovídá stavbě i potřebám zákazníka.  V případě potřeby firma Scancore zajistí i revize komínů a vystavení revizních zpráv.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*