Zábavná a bezpečná pískoviště

pískoviště Step2

pískoviště Step2Bez jaké zábavy se neobejde žádné malé dítě? Asi bez houpačky a samozřejmě ani bez pískoviště. Sice si z dětství pamatujeme spíš oblíbeného plyšáka, panenku nebo autíčko, venku na pískovišti jsme ale asi strávili ještě víc času než při hraní s oblíbenou hračkou.

A dnešní malé děti to vidí stejně. Písek je totiž opravdová zábava. Dají se z něj stavět hrady, příkopy a kopce, ale také se výborně hodí třeba k „vaření „ bábovek a různých jiných pískových dobrot. Pokud k písku přidáte i trochu vody, malého neposedu bude hraní bavit ještě mnohem víc.

Jak jsme již naznačili, k tomu, aby se děti výborně bavily, není potřeba mít na zahradě hřiště obřích rozměrů. Nejmenší děti si opravdu vystačí s pískovištěm, odkládací plochou na pískové výtvory a houpačkou či klouzačkou.

Moderní dětská plastová pískoviště jsou zaměřena na bezpečnost a barevnost. Vyrábí se z tvarově a barevně stálých a odolných zdravotně nezávadných plastů bez obsahu škodlivých ftalátů, a vynikají dlouhou životností. Hygienické normy by měl splňovat i písek. Ideální je zvolit pískoviště s krytem, které lze zavírat. Tím se zamezí znečištění písku dešťovou vodou, spadaným listím i exkrementy domácích zvířat.

Na bezpečném pískovišti se zdravotně nezávadným pískem si mohou děti bez obav hrát i bosé. Chůze bez bot je příjemná i zdravá. Povrch písku bude příjemně vyhřátý, hlubší vrstvy zas budou příjemně chladit. Objevovat a cítit je zábava. Možná by to někdy mohli zkusit i dospělí.

Pokud sháníte zajímavě vypadající bezpečné, pevné a odolné pískoviště, podívejte se na výrobky americké firmy Step2. V sortimentu českého prodejce StepTwo najdete pískoviště různých barev a tvarů. Díky pevnému dnu lze každé pískoviště v případě potřeby snadno změnit v bazének na cachtání. Mezi nejoblíbenější model patří poměrně velké pískoviště Krab s krytem. Alternativou k němu je třeba pískoviště Summertime, které kromě nádoby na písek obsahuje i piknikový stolek s pohodlnou lavičkou, kde se mohou posadit až čtyři děti. Vše ve veselých barvách a snadno smontovatelné. Příslušenství k tomuto pískovišti tvoří slunečník a nepostradatelné lopatky a misky. Posledním herním prvkem, o kterém se zmíníme, je Herní stůl s pískem a vodou. Připravte se na zábavu s mokrým pískem, posypkou ze suchého písku, pískovými polévkami a koktejly a na spoustu dalších možností hraní.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*