I v jednoduchém bazénu si užijete spoustu zábavy

bazény

bazényTaké uvažujete o pořízení bazénu na toto léto? Pak je následující článek určen právě vám. Pro to, aby si vaše děti a vy užili spoustu zábavy není nutné provádět na zahradě žádné výkopové práce ani jiné stavební práce. I jednoduché levné zahradní bazény udělají stejnou službu. Jednoduché modely bazénů jsou kulaté, nafukovací, kovové či laminátové.

I takový menší bazén ale potřebuje filtraci k tomu, aby voda odpovídala hygienickému standardu. I další pravidelná údržba je nutná. Nevystavujte se zbytečně riziku kožních či střevních potíží při koupání v znečištěné vodě. Při správné péči není nutné vodu v bazénu měnit během celé koupací sezóny, stačí udržovat optimální pH vody a přidávat doporučené množství desinfekce a odstraňovat z hladiny a stěn bazénu nečistoty mechanicky, skimmery nebo vysavačem.

Bazény Marimex mají konstrukci vyrobenou z ocelového plechu s antikorozní úpravou. Zvolit můžete bazén o průměru 3 m s výškou vody 0,7 m, bazén s průměrem 3,66 m i prostornější více než čtyř a půl metrový bazén s výškou hladiny 122 cm. Pro snadný vstup do bazénu je vhodné doplnit bazén o schůdky.

Jednoduché nadzemní bazény Hawai spojují výhody nafukovacího i kovového bazénu. Jednoduše se instalují na místo, mají velmi stabilní konstrukci vyztuženou kovovým rámem. Bazény jsou připraveny k připojení pískové nebo kartušové filtrace.

Nafukovací, kovové i laminátové bazény a bazénové příslušenství za rozumnou cenu najdete v internetovém obchodě LevneElektro.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*