Zubní plak a zubní kámen u psů a koček.

přípravek PlaqueOff

přípravek PlaqueOffAč se to možná zdá divné, i psi mohou trpět stejnými chorobami a neduhy jako lidé. Možná si myslíte, že zápach z tlamy vašeho domácího miláčka je normální, ale problémy s dásněmi a zuby obtěžují psa stejně jako člověka. Zápach z tlamy u psa je způsoben namnožením bakterií, které nejenom že způsobují zápach, ale mohou způsobovat záněty dásní a vést až k vypadávání zubů.

Řešení je stejné jako u lidí. Pravidelná péče o dutinu ústní. Pokud vás pes špatně snáší pravidelné čištění zubů nebo není samotné čištění zubů příliš účinné, je tu ještě jedno dobré řešení. Patentovaný přípravek PlaqueOff se přidává do krmiva a redukuje zubní kámen a odstraňuje zubní plak, čímž také odstraňuje zápach z tlamy zvířete.
Přípravek PlaqueOff je vhodný nejenom pro psy, ale i pro kočky. I kočky totiž může trápit onemocnění dásní a zubů. Plaque Off stačí podávat v krmné dávce jednou denně. Přípravek nemá vedlejší účinky, pouze není kvůli obsahu jodu a mořských řas vhodný pro psy trpící hypertyreózou.

Zubní kámen lze ze zubů zvířete odstranit mechanicky. Tento zákrok se provádí ultrazvukem při celkové anestézii, a není tak vhodný například pro psy citlivé, starší a zdravotně indisponované. PlaqueOff působí systematicky v krevním řečišti. Ovlivňuje schopnost zachycování zubního plaku na dásních a změkčuje ho. Pak jde nános ze zubů snadněji odstranit žvýkacími tyčinkami nebo zubním kartáčkem. Nenechte stav zubů vašeho zvířete zajít tak daleko, aby se projevila chronická paradentóza.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*