Vybíráme stavební pouzdro pro posuvné dveře

stavební pouzdro Eclisse

stavební pouzdro EclisseStandardy bydlení se zvyšují. Především tam, kde potřebujete nebo chcete maximální využití veškerý prostor a v místnostech, kde bojujete o každý centimetr najdou své využití posuvné dveře. Posuvné dveře nejenom že skvěle vypadají, navíc maximálně šetří místo a zádveří se stane volnou nikou. Jejich montáž není tak složitá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Kvalitní stavební pouzdra s kvalitními posuvnými dveřmi zaručují dokonalé oddělení prostoru a dobré izovační vlastnosti.

Na výběr je nepřeberné množství designů dveří. Zvolit můžete různé barvy, dekory, velikost i prosklení podle vašeho vkusu. Pro téměř všechny typy stavebních pouzder je možné využít dveřní křídla od všech tuzemských výrobců. Klasikou jsou  stavební pouzdra JAP nebo Eclisse pro jednokřídlé dveře, k dispozici jsou i stavební pouzdra pro dvoukřídlé dveře a speciální posuvné systémy jako je stavební pouzdro ECLISSE TELESKOP či JAP 720 UNIBOX pro dvoje dvoukřídlé dveře, které se zavírají proti sobě a používají se pro oddělení velmi širokých průchodů.

Základním typem je stavební pouzdro o standardních rozměrech 900+900/1970mm. Je samozřejmě možné nechat vyrobit stavební pouzdro pro stavební otvor a dveře atypických rozměrů. Některé typy stavebních pouzder jsou vhodné pro sádrokartonové příčky, jiné pro zděné příčky. Pro dokonalé fungování dveří je nutná kvalitní posuvná technika. Stavební pouzdro není nosné, je tedy nutný překlad. Pro úzké příčky se používají bezrámečkové, plné hladké dveře s maximální tloušťkou 4 cm. Elegantním řešením pro spojení pokoje, šatny, komory nebo pracovny jsou bezobložková stavební pouzdra Syntesis Line pro jednokřídlé dveře instalované do zděné příčky silné 10,8, 12, 5 nebo 15 cm. Výhodou stavebních pouzder Eclisse je nejenom snadná montáž, ale i prodloužená záruka 12 let.

Na internetových stránkách eclisse-jap.cz najdete stavební pouzdra za výhodné ceny. Využijte perfektní zákaznický servis a dopravu zdarma po celé České republice.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*