Garážová vrata.

vjezd

vjezdNejen majitelé rodinných domků řeší problém nejvhodnějšího zavírání garáže. Při výběru garážových vrat se obraťte na zkušené profesionály, kteří vám pomůžou najít optimální variantu podle vašich představ. Jiná garážová vrata se hodí do samostatně stojící garáže, jiná do garáže v rodinném domku. Je důležité řešit  nejen rozměry garáže potažmo rozměry garážových vrat, ale i tepelně izolační funkci jednotlivých typů a modelů vrat. Sekční garážová vrata sice mají vyšší pořizovací cenu, ale pokud garáž používáte i k práci například jako dílnu, jistě oceníte vyšší tepelně izolační komfort. Další předností sekčních vrat jsou malé nároky na prostor při otevírání a zavírání. Garážová vrata musí plnit svou funkci, ale zároveň by neměla rušit charakter nemovitosti a jejího okolí.

Pokud chcete kvalitní garážová vrata od ověřených výrobců za výhodnou cenu, sledujte garážová vrata AKCE nebo garážová vrata výprodej.

Při výběru vjezdové brány musíte vycházet z prostoru, který máte k dispozici. Vjezdové posuvné brány jsou na okolí náročnější, protože vyžadují určitý prostor po stranách. Naopak křídlové brány využívají prostor před vjezdem. Obě varianty bran se vyrábějí v různém materiálovém i barevném provedení, tak aby byly nejen funkční ale ladily s nemovitostí. Rám je svařen z jeklových profilů podle požadovaných rozměrů. Výplň je možné sestavit z ocelových příček nebo rám obložit dřevěným obkladem. Pohon brány se liší podle celkové hmotnosti brány. Vjezdové brány křídlové lze opatřit mechanickým či hydraulickým pohonem. Posuvné brány a průmyslová vrata vyrobená z odolných materiálů jsou vhodné na ochranu průmyslových objektů i rodinných domů proti zásahům neoprávněných osob.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*