Pronájem pracovních plošin a nákup použitých strojů.

plošina

Pracovní plošiny maji velice širokou škálu využití například ve skladech, ve stavebnictví, průmyslu, výstavních či letištních halách. Využívají se pro práci ve výškách i pro manipulaci s těžkými předměty. Existuje široké spektrum plošin nůžkové, kloubové, teleskopické, přívěsné, personální, materiálové, automobilové nebo pásové plošiny, popřípadě  manipulátory a další montážní technika. Ovládání manipulačních plošin je poměrně jednoduché a po nezbytném zaškolení ji zvládne v podstatě  každý. Pro práci s vysokozdvižnými plošinami je zapotřebí řidičské oprávnění.

Zvedací plošiny umožňující zvedat náklad z úrovně terénu do výše nákladního prostoru. Zvedací plošinu lze použít místo můstku při nakládání ze skladové rampy. Zvedací plošina umožňuje rozvážkovým automobilům operovat i v místech , kde nelze využít vysokozdvižné vozíky a jiné manipulační prostředky. Díky elektrickému pohonu lze plošinu nainstalovat i na přívěs či návěs auta. Provedení zvedacích plošin obvykle nahrazuje zadní čelo nástavby nákladního automobilu. Samohybné nůžkové pracovní plošiny jsou charakteristické přesnou polohovatelností a vysoku nosností v pracovním koši.

Pokud firma pracplošinauje s plošinami běžně, nemusí  hned investovat peníze do nákupu plošiny.  Zcela funkční stroje si lze na požadovanou dobu  pronajmout. Doprava tak těžkých strojů se neobejde bez komplikací, proto je možné pronajmout si plošiny v Praze, Brně nebo Ostravě.  Samozřejmostí při koupi i pronájmu plošin by měl být kompletní servis plošin, revizní zkoušky a pravidelné roční prohlídky.

Další možností, jak ušetřit náklady je nákup použitých manipulačních plošin, vysokozdvižných vozíků, samohybných nůžkových plošin a dalších strojů.  Všechny nabízené použité stroje jsou plně funkční a v dobrém technickém stavu. Všechny stroje prošly pravidelnými technickými prohlídkami. Maximální stáří všech strojů pět let a stroje jsou srovnatelné s novým zbožím.  Pokud máte se svou plošinou problém,  nemusíte hned investovat do koupě nové, k dispozici jsou vám i náhradní díly plošiny. Oprava je většinou mnohem nižší investicí než je nákup nového stroje.

 

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*