Více než půjčení vozu.

autopůjčovna

autopůjčovnaNěkdy se může každý dostat do situace, že potřebuje půjčit vůz. Pak je na vás, zda dáváte přednost ekonomickému vozu nebo zda potřebujete vůz reprezentativní. Jistě oceníte službu přistavení vozu na místo podle vašeho výběru a také skutečnost, že vůz lze vrátit na jiném smluveném místě. Nemusíte se tedy vracet do výchozí destinace vaší cesty.

Nejčastěji si samozřejmě půjčují vůz cizinci – turisté. Ti pak ocení službu přeprava osob s řidičem, který komunikuje v anglickém nebo španělském jazyce. Díky půjčenému vozu (prague car rental) odpadnou tak stresy s cestováním v neznámé zemi i s jejími pravidly silničního provozu, a turista si naplno užije svou dovolenou. Větší skupiny si mohou půjčit minivan.

V Auto s řidičem můžete využít například k cestování po památkách, kterými je Česká Republika doslova poseta. Pokud vás neláká historie ani historická města jako je například Brno nebo Český Krumlov, vyrazte na výlety do hor a vydejte se po hřebenech až na nejvyšší horu České republiky Sněžku. V zimě si můžete zalyžovat ve Špindlerově Mlýně, Rokytnici nad Jizerou nebo Harrachově. Díky autu, které máte k dispozici můžete za krátký časový interval poznat více lyžařských středisek.

Situací, kdy můžete ocenit půjčení auta a nadstandardní servis nabízený autopůjčovnou je transfer na letiště (prague airport transfers). Nemusíte se tak po dobu dovolené strachovat, že vám váš vůz někdo odcizí nebo poničí. Nemusíte se obávat, že se celková suma za půjčení vozu vyšplhá do astronomických hodnot. Vybírejte autopůjčovny, které vám již při podpisu smlouvy o půjčení vozidla sdělí celkovou sumu za půjčovné, která již zahrnuje veškeré poplatky. Půjčení vozu na delší časový úsek je samozřejmě finančně výhodnější, ale ceny se liší i podle typu a výkonu vozu.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*