Co lidi tak láká na Las Vegas?

hrací automat

hrací automatCo lidi tak láká na Las Vegas. Nejenom to, že i jako dospělí si rádi hrají. Je to to vzrušení a možnost výhry. A v žádném kasinu nechybí samozřejmě hrací automaty. Nejrozšířenější jsou vysoké stojící skříně různého tvaru s displejem a ovládáním vepředu. Ne všechny hrací automaty jsou výherní. Další možností jsou automaty s různými videohrami. Hraní na automatech s možností peněžní výhry je dovoleno pouze osobám starším osmnácti let.

I výherní automaty se mohou lišit. V hernách i kasínech jsou nejčastěji k vidění digitální výherní automaty s LCD obrazovkou, případně výherní terminály, kde se hraje o vyšší sázky. LCD výherní automaty umožňují volbu a hraní více různých her. I mechanické výherní automaty mají své zaryté zastánce. Staré dobré kotoučové automaty s třemi či pěti kotouči vydají výhru, pokud se po zastavení kotoučů objeví stejné symboly řazené vodorovně nebo úhlopříčně.

To, co je na hraní všech hazardních her tak vzrušující a co nám hrací přístroje umožňují, je násobení vsázek a tím i násobení potenciální výhry. Minimální sázka nebývá ale nijak vysoká. Hráč iniciuje zastavení kotoučů, to je ale řízeno softwarem automatu. V konečném důsledku je vždy hlavním výhercem automat. Pro výhry hráčů je vymezeno určité procento vkladů. To ale znamená, že někdo bude velký šťastlivec a vyhraje mnohem více, než vsadí.

Výherní automaty mají nejrůznější vzhled. Stále ale neklesá ani obliba klasických mechanických automatů se symboly různého ovoce. Podle způsobu vyplácení se automaty rozlišují na tzv. multiplier a multiplier s bonusem za nejvyšší sázku a multiple payline, která nabízí tím víc výherních linií, čím víc hráč vsadí. Další možností jsou automaty s rostoucím jackpotem.  Více informací najdete na www.autoart.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*