Potěšení z dobré kávy.

Bosch Tassimo

Bosch TassimoV Čechách vypijeme kávy opravdu hodně. Ne vždy ale z nejrůznějších důvodů pijeme kávu kvalitní. V dnešní době už se naštěstí nabídka kávy v kavárnách a restaurací neomezuje pouze na kávu tureckou. Stále více lidí si rádo vychutná dobré espresso, cappuccino nebo cafe latte. Silné dobré malé espresso i kávové speciality si ale můžete snadno dopřávat i doma nebo třeba v kanceláři.

Moderní jsou oblíbené malé kompaktní kávovary, které připravují kávu z kapslí. Je to jednoduché, rychlé a pohodlné. Všechno včetně šlehání mléčné pěny udělá přístroj za vás. U kávovarů Bosch Tassimo připravíte kávu opravdu jednoduše stiskem jediného tlačítka. Kávu si můžete udělat silnější nebo slabší, přesně tak, jak ji máte rádi. Stačí pouze vybrat kapsle T Disc s kávou, které dáváte přednost,  Espresso, Cappuccino, Caffé Crema, klasické Latte Macchiato, karamelové Latte Macchiato. Nejen děti určitě ocení horkou čokoládu.

A čím se Tassimo ještě liší od jiných podobných přístrojů? Používá inovativní technologii, která zaručuje tekuté mléko uvnitř kapsle. Navíc můžete používat různě velké šálky i skleničky. Přístoj zvládne připravit i více nápojů hned po sobě, bez toho aniž by se poslední káva dělala z vlažné vody, protože disponuje dostatečným tlakem i příkonem. Ani pokud máte tvrdou vodu, nemusíte se bát usazování kamene v přístroji, protože Tassimo je vybaveno automatickým čistícím a odvápňovacím programem. Můžete zvolit barvu přístroje, která ladí s vybavením kuchyně. Všechny barevné varianty seženete za výhodné ceny v e-shopu levneELEKTRO.cz, specialisty na elektro a finalisty ankety ShopRoku 2012.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*