Chiptuning osobních automobilů.

chiptuning vozů

chiptuning vozůPro někoho je jeho vůz něco jako člen rodiny. Při rychlé jízdě se vyplavuje do krve adrenalin. Ale i rychlá jízda může být bezpečná, pokud se sladí dobrý řidič a dobrý vůz. I obyčejný sériově vyráběný vůz lze přetvořit ve šperk či auto pro rallye.

S tuningem a vyladěním vašeho vozu vám může profesionálně pomoci firma Maxpower car modification, s.r.o., která se zaměřuje na úpravy řídících jednotek motorových vozidel. Chiptuning znamená aplikaci modifikovaných sériových dat do paměti řídicí jednotky motoru. Chiptuning není na trhu žádnou novinkou. Vznikl v podstatě ihned po zavedení elektronických řídicích jednotek v automobilech. Nedochází k nahrazení originálního softwaru ve voze, pouze jeho modifikaci a přeprogramování přes diagnostickou zásuvku ve vozidle, popřípadě přes speciální programátor.

Po úpravě lze zvýšit výkon a točivý moment motoru až o úctyhodných 35 procent, to vše při relativně nízké spotřebě vozu.  Správný chod motoru lze přizpůsobit podmínkám provozu. Maxpower car modification nabízí nadstandartní servis všem zákazníkům, 24 měsíců záruku na hardware, doživotní záruku na modifikovaný software a 6 měsíců diagnostický servis zdarma. Společnost Maxpower car modification, potažmo Chiptuning Praha a Chiptuning Brno se specializují  na zvýšení výkonu motoru vozů především značek  Volkswagen a Škoda, Audi, BMW, Ferrari, Ford, Mercedes, Mitsubishi, Opel či Seat.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*