BRANDNOOZ BOX BŘEZEN 2017

brand brezen

brand brezenPřelom března a dubna evokuje v mnohých start jara nebo blížící se Velikonoce, pro autory Brandnooz boxu to ale zjevně neplatí. Nejnovější box nic z toho nebere v potaz, nenabízí jediný zdravější produkt, který by pomohl proti jarní únavě, ani zajímavou velikonoční sladkost pro děti. Převažují v něm nápoje nad potravinami a bohužel ani jeden z produktů nijak výrazně nezaujal. Snad bude příští výběr šťastnější.

Znojmia Pod Masíčko Sojanka – známka 2

Tento produkt jistě snadno zapadne mezi obdobné skleničky, které čekají ve spíži na „stav nouze“, kdy je rodina hladová, ale lednice zeje prázdnotou. Sojanka obsahuje především různé druhy zeleniny a sóju. Celkové složení oceňuji, nenajdete v něm lepek, konzervanty ani zahušťovadla. Chuťově v pořádku.

Vitana Potahovací hmota s mandlovou příchutí – známka 2-

Dortům zabalených do potahovací hmoty sice moc nefandím, ale proti gustu žádný dišputát. Totéž platí i pro tuto potahovací hmotu. U řady hospodyněk jistě najde využití pro svou jednoduchou přípravu. V tomto případě ani nejde o bůhvíjaký hřích, hmota se totiž složením příliš neliší od receptů na tu domácí, takže nabízí celkem přijatelnou alternativu.

Poctivá Limonáda od Poděbradky – známka 2-

Prostě limonáda. Chuťově dobrá, navzdory přívlastku „poctivá“ je ale celkově nevýjimečná a zapomenutelná, podobných jsou plné obchody. Nicméně bod za složení, prosté na sladidla a umělá barviva, si zaslouží.

brand brezen

Fidorka Hořká s citronovou příchutí – známka 3

Zajímavé kombinace mám v jídle ráda, ale hořká čokoláda s citronem mě opravdu neoslovila. Snad bude mít Opavia s příští limitovanou edicí šťastnější ruku.

SHATLER´S Koktejl – známka 3

Koktejl byl celkem chutný, i když trochu moc silný, ale moc nerozumím celkovému konceptu. Opravdu někdo dostane tak neovladatelnou chuť na koktejl, že si ho poběží koupit do nejbližšího obchodu? Tento produkt je navíc cenově skoro srovnatelný s koktejlem v baru, kde cena zahrnuje i zážitek spjatý s přípravou drinku na místě.

brand brezenTranquini – známka 3-

Pod názvem Tranquini se ukrývají nápoje s bylinným a čajovým extraktem v plechovce. Podle výrobců nápoje zmírňují stres, zvyšují soustředění a umožňují příliv pozitivní energie. Inu, vzhledem ke složení, kde hraje prim voda a fruktóza a extrakty nedosahují ani podílu 1 %, mám k tomuto tvrzení značné pochybnosti. Chuťově jsou ale nápoje příjemné.

Pedro Hambáče – známka 3-

Hambáče jsou chuťově fajn, ale pořád jde jen o klasické gumové bonbony. Přidaná hodnota v podobě tvaru bonbonů je spíš úsměvná – vážně chceme, aby naše děti skládaly hamburgery z želatinových součástek?

Zatím jsme neochutnali:

Krušovice Ležák za studena chmelený

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*