Vybíráme zahradní techniku

Stihl FS310

Stihl FS310Péči o zahrady a prostorné soukromé či veřejné travnaté prostory nezvládneme bez jakékoliv mechanizace, jen s pomocí ruční zahradní techniky. Díky kvalitní zahradní technice je úprava zahrady, záhonů i travnatých ploch mnohem snadnější. Na menších zarostlých plochách, na krajích pozemků a v hůře přístupných místech vám dobře poslouží strunová sekačka, na velkých travnatých pozemcích a v parcích bude potřeba i zahradní malotraktor.

S přerostlou trávou, keři a stonky odolných bylin si obyčejná sekačka neporadí. Silný křovinořez je tím pravým pomocníkem  pro vyžínání odolné trávy nebo křovin. Může pracovat dlouhou dobu bez přestávky a své využití najde nejenom na zahradě, ale i v náročném terénu při úpravě okrajů silnic a svahů.

Pokud chcete spolehlivý křovinořez, který je odolný a dostatečně výkonný, vybírejte mezi profi modely  renomovaných značek, jako jsou například Dolmar nebo Stihl. Jednotlivé modely se liší nejenom výkonem, ale i zdvihovým objemem, točivým momentem, hlučností, hmotností a objemem palivové nádrže. Ty nejvýkonnější modely mají zdvihový objem více než 40 cm3 a výkon přes 2 kW.

Představujeme křovinořez Stihl FS310

Tento model křovinořezu s patentovaným motorem 4-MIX® vyniká nízkou hmotností i nízkou úrovní vibrací zajištěnou čtyřbodovým antivibračním systémem. Křovinořez se dobře drží a snadno se ovládá. Zajišťuje pohodlnou práci s úsporou sil. Stejně jako model FS 350 má i FS 310 zdvihový objem 36,3 cm³. Do žací hlavy lze upevnit nejrůznější druhy strun, podle druhu travin a křovin, které chcete sekat. Nejobvyklejší jsou kulaté odolné struny o průměru 2,4 mm nebo 2,7 mm. Profesionální křovinořez Stihl FS 310 je opravdu univerzálně použitelný pomocník. Díky kompletní mulčovací sadě, která zahrnuje štepkovací nůž, kryt nože a upevňovací díly, lze tento model křovinořezu použít pro komplexní zpracování tvrdšího materiálu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*