Zpracování plechu

tubus

tubusKov se používá nejenom ve strojírenství, ale i v mnoha dalších odvětvích průmyslu. Společnost Besta Trade vyrábí ocelové, hliníkové a nerezové konstrukce. Specializuje se nejenom na ohýbání plechů, ohraňování a vysekávání plechů, ale i svařování a na zámečnickou výrobu z oceli a hliníku. Využít můžete  řadu služeb a v sortimentu najdete kvalitní produkty. Jedná se nejenom hliníkové a ocelové konstrukce, ale i hliníkové, pozinkované a lakované plechy o různé síle, od tloušťky 0,55 mm do 4 mm. Hliníkové a pozinkované svitky a tabule a železné tabule se dodávají v standardní délce 1000,  1250 a 1500 mm. Svitky slouží jako další materiál k následnému zpracování.

A proč zvolit služby odborníků s mnohaletými zkušenostmi?  Pouze dokonale zpracovaný plech má očekávané vlastnosti. I malá nedokonalost ve zpracování se může negativně promítnout na konečné podobě produktu. Pro kvalitní zpracování surového materiálu jsou nezbytná technologická zařízení na špičkové úrovni. Kvalitně lze plechy ohýbat na CNC hydraulických ohýbačkách. CNC ohraňovací lisy, které vyvinou dostatečný tlak, umožňují ohýbání plechu i do komplikovaných tvarů.

Besta Trade nabízí ohýbání a tvarování plechů silných až 4 mm s maximální délkou až 7 m. Pro přesné a rychlé vysekávání i tenkých plechů se používá CNC vysekávací lis. Výsledkem zpracování je produkt s dokonalým povrchem bez otřepů a ostrých hran.

Ať už potřebujete jednoduché plechové díly nebo kompletní vícenásobně ohýbané díla a pokud potřebujete poradit, obraťte se na profesionály z Besta Trade.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*