Designové samozavlažovací květináče

samozavlažovací květináč

Pokud jste časově velmi vytížení nebo často cestujete na více než jeden den a přesto byste chtěli mít pokojové rostliny v interiéru, je tento článek určen právě vám. Rostliny jsou zajímavým bytovým doplňkem, zvlášť v případě, že zvolíme zajímavý květináč. Velikost a tvar květináče by měla odpovídat rostlině, kterou budeme pěstovat, přesněji řečeno jejímu kořenovému systému i celkovému vzrůstu.

samozavlažovací květináčPokud nemůžete nebo nechcete rostlinu pravidelně zalévat, mohou být řešením designové polyethylenové samozavlažovací květináče španělské značky Vondom, u kterých díky dvojité stěně a samozavlažovacímu systémem postačí dolít vodu jen jednou za dva až tři měsíce. V sortimentu naleznete květináče mnoha velikostí, tvarů i barev. Snadno tak vyberete květináče, které se skvěle hodí do interiéru vašeho domu, bytu či kanceláře. Pro použití květináčů Vondom hovoří i skutečnost, že jsou 100 % recyklovatelné, barevně stálé a odolné a velmi snadno se čistí.

Samozavlažovací květináče ze série FOC a AIGUA jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Nás zaujaly dva květináče méně obvyklých tvarů, a sice dlouhý a úzký květináč Cono Alto, který se skvěle hodí do rohů a menších nik v místnostech a velký hranatý lesklý květináč Jardinera, který bude tvořit nepřehlédnutelný zajímavý prvek ve vzdušném a prostorném pokoji i na terase.

Na závěr máme pro vás ještě jeden tip. Pokud chcete ozvláštnit zahradu či terasu, doporučujeme bílé svítící samozavlažovací květináče řady LLUM s integrovaném osvětlením, které vytvoří příjemnou atmosféru a mohou  nahradit zahradní lampy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*