Zlepšete komfort svého bydlení.

okna

oknaI přes značnou oblibu plastových oken, si najdou dřevěná okna své příznivce. Nesporné výhody a nadčasový vzhled dřevěných oken oceníte nejenom pokud rekonstruujete historický objekt nebo vlastníte nemovitost v historicky chráněné oblasti, kde použít plastová okna nelze.

Dřevo je přírodní materiál, který se vám neokouká a neomrzí. Dřevo je přirozeně propustné pro páru a tak automaticky odpadá jeden z hlavních nešvarů plastových oken, tj. jejich zamlžování. Dřevěná okna (drevené okná) zútulní objekt. Při správné povrchové úpravě a údržbě mají dřevěná okna stejně vysokou životnost jako kvalitní plastová okna. Navíc je možné povrch dřevěných oken renovovat a dřevěné rámy kdykoliv přebarvit. Dřevo má dobré tepelně-technické vlastnosti a nízkou objemovou hmotnost.  Výroba i likvidace dřevěných oken méně zatěžuje životní prostředí. Pokud má nemovitost působit jako harmonický celek, lze vybrat dřevěné dveře (drevené dvere) které budou ladit s okny. Pokud vám interiér domu nepřipadá dostatečně světlý, problém vám pomohou vyřešit stylová a pokud možno úsporná svítidla (svietidlá).

Pokud není váš dům připojen na centrální kanalizaci a chcete jednoduše vyřešit problém s odpadními vodami v rodinném domku bez betonování klasického septiku, můžete zvolit již hotové septiky. Pro rodinné domy se hodí plastové žumpy, které mají samonosnou konstrukci, takže lépe odolávají tlakům okolí a nemusí se o. Septiky jsou vybaveny manipulačními otvory s poklopy pro snadnou kontrolu výšky hladiny odpadní vody v jednotlivých komorách septiku. Protože v septiku dochází k částečnému pomalému čištění odpadní vody za anerobních podmínek, tedy bez přístupu kyslíku, ponechává se část sedimentovaného aktivního kalu v septiku i po jeho vyčištění. V tomto inokuu snadněji dojde k pomnožení užitečných bakterií rozkládajících organickou hmotu. Tím se zaručí vyšší účinnost septiků. Na rozdíl od žump v případě plastových septiků většinou stačí vyvézt kal jedenkrát za rok.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*