Uskladněte cokoliv v rámci celé České republiky.

sklady

skladySklady jsou neodmyslitelnou součástí  většiny průmyslových objektů i obchodních a jiných organizací. Liší se velikostí, funkcí, druhem skladovaného materiálu a technickými parametry. Jako sklad mohou sloužit i  malé místnosti v interiérech kancelářských  budov, zastřešené přístřešky na venkovních pozemcích provozů i velké zastřešené haly až po areály v nákladních vlakových nádražích a přístavech nebo například  cargo terminály  na letištích.

Pokud potřebujete přechodně nebo trvale uskladnit pevné nebo kapalné materiály a zboží, můžete si přehledně prostřednictvím stránek czech-industrial.cz nalézt aktuální sklady a průmyslové objekty v rámci celé České republiky. Pronájem skladů nebo koupi skladů, výrobních hal a pozemků můžete hledat v různých krajích České republiky. K dispozici máte popis objektu i jeho velikost popřípadě velikost části, která je momentálně k dispozici. Nechybí údaje o parkování v objektu, nákladních rampách a vjezdech, ani o specifikaci objektu či areálu například nosnost, použité materiály, konstrukce a podobně. Prohlédnout si můžete fotografie celku i detailů. U každého objektu jsou uvedené kontaktní informace. Na požádání lze získat technický plánek objektu a cenu.

Mezi průmyslové stavby nepatří pouze výrobní závody a klasické sklady. Na některé objekty jsou kladeny vysoké nároky a fungují zároveň například jako distribuční zařízení. Nebezpečné, toxické a potenciálně toxické materiály podléhají přísnějším skladovacím normám. I tomu musí být přizpůsobeny skladovací prostory. Profesionální průmysloví poradci zajistí mnohem více než je pronájem nebo prodej skladových prostor. Mezi další služby patří například poradenství s využitím znalostí trhu,  zajišťování nájmů a prodlužování stávajících nájemních vztahů s využitím komplexních vyjednávacích metod, organizace a řízení výběrových řízení developerů realitní plánování a  finanční analýzy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*