Zimní oblečení nejenom na sport

bunda Envy

bunda EnvyVětšina lidí volí zimní sportovní oblečení nejenom pro zimní radovánky, ale i na běžné nošení. V dnešní době není naštěstí problém koupit vhodné oblečení, které nás nejen  dobře ochrání před chladem, ale které je navíc prodyšné, efektivně odvádí pot od těla a v neposlední řadě nám dobře padne a sluší. Dospělí i děti si mohou užívat komfortu v podobě funkčního oblečení.

Při lyžování a sportu obecně oceníte kvalitní a pohodlné spodní prádlo a ponožky,  bundy s membránou i lyžařské kalhoty, které neomezují v pohybu.

Kvalitní materiál, důraz na zpracování, design

Pokud hledáte českou kvalitu, možná vás zaujme oblečení ENVY. Společnost Envy už není na trhu se sportovním oblečením  žádným nováčkem. Samozřejmostí je použití těch nejkvalitnějších moderních materiálů  jako je polar fleece, microfleece nebo elasticitu zaručující technologie Siberium aplikovaná mezi soft-shellový materiál a podšívku. Třešničkou na dortu je osobitý a netuctový design, který zaujme na první pohled.

Historie firmy se začala psát v devadesátých letech a v součnosti má značka Envy své zastoupení v mnoha státech Evropy a v Austrálii. Mottem společnosti je slogan SPORT DESIGN REBELS, který napovídá, že  oblečení Envy sází na nápad a originalitu. 

I když zima teprve klepe na dveře, můžete nakoupit zimní oblečení, včetně toho funkčního, za výprodejové ceny. Navíc můžete využít časově omezené nabídky a při koupi třech kusů oblečení, zaplatit jen za dva. Cena nejlevnějšího ze tří objednaných výrobků vám bude odečtena. V sortimentu kromě zimních bund na lyže, na snowboard i do města nechybí kalhoty, kombinézy ani rukavice, čepice a další doplňky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*