Pronájem lešení pro Prahu a okolí

lešení

lešeníPokud potřebujete vyčistit či natřít fasádu, izolovat dilatační spáry, instalovat ochranu proti ptactvu, umýt okna na vysoké budově, instalovat hromosvody, pokácet strom, opravit střechu, demolovat vysloužilý komín nebo třeba umísit velkoplošnou reklamu či zajistit některou  jinou činnost ve výškách, budete potřebovat lešení.

Pro jednorázovou práci není nutné lešení hned kupovat, jednoduchým a levnějším řešením je lešení si na určitou dobu pronajmout. Pokud potřebujete pronajmout lešení v Praze, je dnešní článek určený právě vám.

Firma LND Vlasák  nejenže nabízí pronájem lešení, ale také zajišťuje  kompletní lešenářský servis, včetně dopravy a montáže  lešení atypického tvaru či montáže lešení pro historické budovy či instalace lešení k demontáži komínů až do výšky 60 metrů. Mezi doplňkové služby patří například zajištění statických výpočtů a projektů či poradenství a určení, který typ lešení je nejvhodnější pro konkrétní stavbu. Pronajmout si lze jak klasické české trubkové lešení, tak  i odlehčené rámové lešení Hunnebeck včetně podchodových rámů, přemostění, rozšiřovacích konzolí, pojízdných věží a mnoha typů doplňkových dílů.

Za svou více než dvacetiletou historii se společnost LDN Vlasák může pochlubit mnoha úspěšnými realizacemi, včetně významných zakázek na známých památkách na území hlavního města. Více informací a kontaktní údaje najdete na stránkách  www.lndvlasak.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*