Železářství a hutní materiál pro jednotlivce i firmy

železářstvi

železářstviČeši se dají s trochou nadsázky označit za domácí kutily. V minulosti to byla spíše nutnost, v současné době jsou řemeslné práce pro mnoho lidí koníčkem. Těm, kteří neustále něco kutí, opravují a vylepšují v domě, dílně či na zahradě, jistě udělá radost nejrůznější kleště, kladiva, sekery, hasáky, sekáče,pily, klíče, pilníky, šroubováky, nástavce a nejrůznější ruční a zahradní nářadí, spojovací materiály a v podstatě cokoliv ze sortimentu dobrého železářství. Je úžasné vymyslet projekt a svými silami ho zrealizovat.

Pily, vrtačky, řezáky, frézy a další pomůcky se budou hodit během hrubé realizace. Barvy, laky, tmely, lepidla, štětce, fólie pak pomohou s dokončovacími pracemi. Pokud chcete, aby nářadí a nástroje dobře fungovaly, je lépe se vyhnout podezřele levnému zboží z hobbymarketů a supermarketů. Kvalitní nářadí je dokonale funkční a má dlouhou životnost. To platí i pro brusné papíry, hmoždinky, vruty, šrouby, kotevní techniku i další materiál.

železářství Eika najdete veškerý sortiment nářadí, potřeb pro kutily, spojovacího materiálu, prostě všeho, co se týká domu, dílny či stavby. Zboží je přehledně řazené do jednotlivých kategorií. Obchod se snaží oslovit zákazník nejenom příznivými cenami, ale i profesionalitou a dlouholetými zkušenostmi.

V sortimentu nechybí dílenské, stavební a zednické nářadí ani další ruční nářadí a nástroje, teplovzdušná kamna, kouřové roury a kolena, zabijačkové soupravy, klempířské výrobky, kotevní technika, hadice, lana, řetězy, spojovací a svářecí materiál, vodoinstalační a topenářský materiál, žebříky, zámky a kování, polykarbonátové krytiny, plexisklo či pletiva a další zboží pro maloobchodníky, řemeslníky i stavební firmy.

Mezi další obor podnikání společnosti Eika patří i dodávky hutního materiálu a hutních výrobků. Dodávky jsou kompletovány podle požadavků zákazníka, včetně dělení materiálu, v případě potřeby lze zajistit dopravu. Zákazníky společnosti Eika jsou stavební, obchodní a výrobní společnosti i drobní odběratelé. V sortimentu na www.eika.cz najdou nejenom hutní materiál, především závitové, svařovací, hladké i pozinkované trubky, plechy a dráty, ale i betonářskou ocel, kari sítě, nejrůznější profilovou ocel průřezu T, I, IPE, HEB, HEA nebo L, případně plochou, kruhovou, čtvercovou, nebo pásovou ocel, trapézové a sandwichové plechy, barevné kovy či podlahové rošty.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*