Zaměřeno na skladové systémy

regálové systémy

Co tvoří základní vybavení skladovací haly, prodejny, archivu či dílny? Nejpraktičtějším a nejuniverzálnějším řešením jsou regálové systémy. Policové systémy potřebuje každá nová prodejna. Sortiment regálů je velmi bohatý a zahrnuje policové, regálové, mobilní regály i drobnější regály na specifické zboží, třeba pneumatiky. Policové regály s jednoduchou montáží a vysokou variabilitou mají opravdu univerzální použití a své místo najdou i v garáži či dílně. Za velkou oblibou policových systémů stojí kromě jejich vysoké variability i odolnost, stabilita, dlouhá životnost a vysoká nosnost.

Vybíráme regály

regálové systémyPři výběru regálů je nutné myslet hlavně na to, jaké prostory máme k dispozici, a co budeme v regálech skladovat. Ve skladech a výrobních halách není vzhled regálových systémů tak důležitý jako jejich stabilita a nosnost. Roli hraje i jednoduchost montáže a demontáže, hmotnost a samozřejmě i cena.

Policové regály se hodí spíše pro menší sklady, archivy a prodejny. Základ sortimentu specializované firmy Regalsistem tvoří policové regály SUPER 123 a UNIRACK, určené pro skladování volně uloženého zboží. Větší sklady, kde se skladuje zboží na paletách, využijí paletové regály typu SUPERBUILD, UNIBUILD či SUPER 456, vysoké od 2 000 mm do 12 000 mm. Tyto regálové systémy lze využít i ke skladování velmi těžkého volně loženého zboží.

Kvalita regálových systémů je dána konstrukčními prvky z certifikované oceli. Regálové rámy a nosníky jsou vyrobeny z pozinku. Dobře vypadají, dlouho dobře slouží a jsou odolné proti oděru a mechanickému poškození.

Pokud potřebujete s výběrem regálu pomoci, využijte odborného poradenství nebo na online návrháře regálových sestav na webu společnosti Regalsistem. Další možností je nechat si zpracovat návrh řešení daného prostoru na míru. V sortimentu firmy Regalsistem najdete kromě již zmiňovaných policových a paletových regálů i konzolové regály pro uskladnění tyčového a plošného materiálu a palet atypických tvarů, mobilní či obchodní regály a doplňkový plastový program.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*