Vyšší spotřeba obalových materiálů před Vánoci

balící papír

balící papírObalový materiál je potřeba velmi často kdykoliv během roku. Obalové materiály jsou nutností v mnoha průmyslových provozech, v e-shopech, a u distribučních společností. Před Vánocemi dramaticky narůstá spotřeba obalového materiálu, a to jak v internetových obchodech, tak v domácnostech. Zdaleka se nejedná jen o různobarevný balící papír.

Obalový materiál v internetových obchodech

Stále více lidí si zvyklo nakupovat vánoční dárky přes internet a veškeré doručené zboží je potřeba zabalit. A to pokud možno tak, aby se cestou neponičilo. Konkurence mezi internetovými obchody vzrůstá a zákazníci si všímají i takových detailů, jako je kvalita zabalení doručovaného zboží. Nabídka kartonových krabic je široká a zahrnuje krabice nejrůznějších tvarů a velikostí, vhodné i pro přepravu těžkých předmětů, lahví, knih a podobně. E-shop, který pošle předmět v krabici od bot nebo zabalený do starého denního tisku, u zákazníků přílišnou důvěru nebudí. Dvojí zabalení by mělo být standardem, stejně jako použití výplně prázdného prostoru, bublinkové fólii atd. Je naprosto jasné, že pro obchod, který denně expeduje desítky balíků je provázek či lepící pasta nedostačujícím řešením a zvolí pevné a odolné vázací pásky.

Obalový materiál v domácnostech

V domácnostech nechybí potravinové folie, alobal, mikroténové sáčky a další sáčky na potraviny, pytle do koše, tašky, lepící pásky a mnoho dalších drobností ze sortimentu obalového materiálu, které značně usnadňují život.

Pokud si chcete usnadnit práci s balením dárků nepravidelných tvarů, kosmetiky nebo drobností, použijte sáčky a tašky s vánočními motivy, které dobře vypadají a zabalení dárku vám zabere jen minutku. Na krabice je nejlepší volbou papír s vánočním motivem. Krásně zabalený dárek potěší každého.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*