Srovnání cen plynu od různých dodavatelů.

cena plynu

cena plynuBohužel i v roce 2013 se dá očekávat zvýšení cen plynu u většiny dodavatelů. Cena plynu pro koncové odběratele se skládá z několika položek a proto může dojít k zdražení plynu pro domácnosti i v případě že plyn jako takový nezdražuje. Jedním ze způsobů jak za dodávky plynu ušetřit, je využít možnosti fixace cen na několik let dopředu, což umožňují někteří dodavatele plynu. V případě, že by ale v budoucích letech ceny plynu klesaly, nebude pro domácnosti tato fixace výhodná, protože se zaváží odebírat plyn za stanovenou cenu po bobu několika let.

Dalším způsobem jak ušetřit za plyn, je vybrat si mezi dodavateli plynu působícím na českém trhu s energiemi toho, který nabízí nejvýhodnější nabídku. I když k uvolnění trhu s energiemi došlo již před několika lety, někteří lidé stále ještě neví o možnosti změně dodavatele plynu. Tato změna je přitom bezplatná a může ušetřit domácnostem, které používají plyn jako hlavní nebo záložní systém vytápění nemovitosti ročně nemalou částku. Snadno najít tu nejvýhodnější nabídku právě pro vás pomůže srovnání cen plynu. Neplaťte zbytečné víc za stejné poskytované služby.

Vyznat se v ročním vyúčtování plynu je poměrně složité, právě proto, že konečná cena za spotřebu plynu se skládá z pevné – regulované části a neregulované části, která poskytuje prostor ke konkurenci mezi různými společnostmi. Nemusíte  porovnávat ceníky jednotlivých dodavatelů, díky webové aplikaci amplion finance si po zadání jednotlivých parametrů jednoduše zjistíte nabídky jednotlivých dodavatelů plynu a vyberete pro vás nejvýhodnější smlouvu o dodávce plynu. Většina ceníků dodavatelů energií totiž zahrnuje různé tarify a různé zpoplatněné služby. Pokud se v nabídce přesto neorientujete a potřebujete poradit, můžete využít pomoc odborníků,  kteří případně zajistí i veškerou administrativu nebo vyřídí zrušení smlouvy se stávajícím dodavatelem.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*